Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Phoenix Hotel Zagreb, Chorvatsko
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Phoenix Hotel Zagreb ⭐️⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️⭐️
  Phoenix Hotel Zagreb, Chorvatsko

  Výlet do Záhřebu – skvělá Chorvatská metropole!
  Navštívili jste na svých cestách různá zajímavá místa a známé evropské metropole jako Berlín, Paříž nebo Miláno? A myslíte, že je čas opět cestovat, jenom hledáte nové místo pro svůj výlet? Zdají se Vám Benátky nebo Londýn příliš drahé, ale Vy si přesto chcete dopřát atmosféru velkoměsta? Tak to je ten pravý čas navštívit Záhřeb! Právě toto je to správné místo, kde můžete jíst ve skvělé restauraci a neobávat se infarktu, když Vám číšník přinese účet. Najdete zde velké množství 4* hotelů, které nabízí veškerý komfort, o kterém jste vždycky snili, a kde si můžete opravdu vychutnat luxusní pobyt!
   

  Vaše ubytování: 4* Hotel Phoenix v Záhřebu se saunou a fitness centrem a restaurací s vynikající kuchyní, kde jsou stoly vždy stylově prostřeny bílými ubrusy a svícny. A samozřejmostí je také  velmi zdvořilý personál a vynikající služby! To je něco, co na svých cestách zajisté oceníte.
  Svatba snů: Pokud máte svatební plány, zvažte tento hotel jako variantu. Tohle je místo, kde se svatební plány mění ve skutečnost. Hotel Phoenix může uspořádat velkolepou svatbu snů právě pro Vás!
  Záhřeb ve zkratce: Najdete zde vše. Pulsující noční život, krásné parky s fontánami, široké třídy, památky, nákupy, umění i kulturní poklady.
  Exkurze a výlety: Hrad Trakoščan, tradiční termální lázně a středisko Stubičke Toplice, Krapina - malebné městečko v srdci Chorvatského Záhoří a přírodní park Medvednica.

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky