Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Reblingerhof Hotel, Německo
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Reblingerhof Hotel ⭐️⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️⭐️
  Reblingerhof Hotel, Německo

  Vítejte v hotelu Reblinger Hof v Bavorském lese! V rodinném hotelu Reblinger Hof naleznete ideální kombinací pohodlí a útulného prostředí. Velmi se zde lpí na tradičních hodnotách a poctivé práci. Hotel dříve býval horskou chalupou a postupně byl s láskou a pílí přestavěn na místo, které splňuje představy svých nejnáročnějších hostů. V hotelu se můžete nechat rozmazlovat řadou wellness procedur, což tomuto místu dodává zvláštní kouzlo. Dopřejte si uvolňující masáž, zaplavte si v bazénu nebo zapomeňte na každodenní shon v naší sauně. A až dostanete hlad, navštivte naši restauraci a ochutnejte vynikající regionální nebo tyrolskou kuchyni.

  Prozkoumejte Bernried a okolí. Pokochejte se pohledem z Vašeho pokoje na krásnou nedotčenou přírodu Bavorského lesa, který tvoří německý protějšek Šumavy. Hotel je perfektním výchozím místem pro horské túry nebo výlety na kole. Neváhejte a přijďte obdivovat tuto nádhernou krajinu!

  Bavorský les láká na úžasné zážitky. Navštivte Stezku v korunách stromů poblíž městečka Neuschönau, kde se můžete ve výšce až 25 metrů procházet mezi korunami stromů. Na konci 1300 metrů dlouhé visuté dřevěné stezky pak můžete stoupat na 44 metrů vysokou vyhlídkovou věž zvanou bavorská Eiffelovka, ze které se naskýtá fantastický výhled. Navštivte Pullman City, oživlé westernové městečko mezi Deggendorfem a Pasovem. Děti i dospělí zde mohou zažívat divoký západ – při střelbě z luku, rýžování zlata, jízdě na poníkovi nebo na koni, při živé country hudbě, country tancích nebo romantice u táboráků.

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky