Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń, Polsko
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń ⭐️⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️⭐️
  SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń, Polsko

  Wellness a rekreace v Polsku! Měli byste vyzkoušet něco nového! Například Polsko, jako ideální zemi pro dovolenou. Jedná se o ryzí diamant mezi turistickými destinacemi a čím dál více lidí volí pro svou dovolenou právě Polsko. A když už jsme u toho diamantu: Váš hotel v Ustroni je skutečný klenot! Protože tento krátký výlet vás zavede do 4 * Spa & Wellness Hotelu Diament.

  Kouzelný wellness se čtyřmi hvězdami! Zde dostává pojem wellness nový rozměr. Je to rozmazlování vašeho těla, mysli i duše i v té nejlepší kvalitě! Můžete si zaplavat v překrásném bazénu, nechat se namasírovat nebo si dopřát kosmetické ošetření od školeného personálu! V neposlední řadě si také můžete jednoduše odpočinout v sauně.

  Hit pro děti! I pro děti se zde najde spoustu zábavy, takže je klidně vezměte s sebou. K dispozici je zdarma zapůjčení horských kol pro celou rodinu, dětské hřiště před hotelem, herna, kulečník, stolní tenis a fotbal, počítač s připojením na internet, skate park, bazén s dětským bazénem a lezecká stěna pro děti!

  A kde se tento ráj nachází? SPA & Wellness Hotel Diament se nachází v lázeňském městečku Ustroň na úpatí Slezských Beskyd. V této horské oblasti naleznete ideální podmínky pro různé druhy prázdninových aktivit.
  Hotel je obklopen krásnou přírodou s mnoha turistickými stezkami a není to daleko ani do centra města, kde se nachází různé zajímavosti.

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky