Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Sporthotel Olympia
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Sporthotel Olympia ⭐️⭐️⭐️⭐️

  (2) ⭐️⭐️⭐️⭐️
  Sporthotel Olympia

  Zadov na Šumavě – ideální místo pro odpočinek v přírodě
  Sporthotel Olympia se nalézá v centru šumavského lyžařského areálu Zadov-Churáňov, přímo u těch nejhezčích běžeckých tras, které vás provedou okolními lesy, a lyžařského areálu Kobyla. Během celého roku můžete vyrazit na túru po nádherných turistických stezkách, kdy budete obdivovat průzračná jezera, zurčící potoky i tajemné rašeliniště. K procházkám a nenáročným vyjížďkám na kole láká také cyklotrasa podél 200 let starého Vchýnicko–Tetovského plavebního kanálu. Tato krajina je dokonalým místem pro všechny, kteří chtějí prožít dovolenou v zachovalé přírodě s čistým ovzduším a hlubokými lesy.

  Prvotřídní 4* Sporthotel Olympia v srdci Šumavy
  Naplánujte si skvělý relaxační pobyt v nově otevřeném Sporthotelu Olympia a budete si plnými doušky užívat pohody uprostřed nádherné šumavské přírody. Budete ubytovaní v komfortním dvoulůžkovém pokoji, kde naleznete vše pro svůj dokonalý odpočinek - pohodlné dvoulůžko, satelitní TV, trezor a vlastní koupelnou s fénem. V den příjezdu pro vás bude na uvítanou připraven osvěžující drink na hotelovém v baru. V hotelové restauraci pro vás šéfkuchař se svým týmem připraví ty nejlepší pochoutky z regionu, a to s maximálním využitím lokálních a sezonních potravin. Během svého pobytu můžete zdarma využívat hotelové fitness centrum, kde si své tělo protáhnete na moderním sportovním vybavení. Ta pravá relaxace vás ale čeká v hotelovém wellness centru (vstup za mírný poplatek). Odpočiňte si v sauně nebo vířivce nebo si vyberte masáž z pestré nabídky. Ve Sporthotelu Olympia je vaše pohoda na prvním místě.


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Aktivní dovolená na Šumavě v moderním hotelu Aktivní dovolená na Šumavě v moderním hotelu Kód: hv-3343
  Sporthotel Olympia
  Zlevněno z 9.228 Kč (Naše normální cena.)
  nyní jen od 2.799 Kč
  Více informací
  Idylický pobyt na Šumavě v moderním hotelu + POLOPENZE Idylický pobyt na Šumavě v moderním hotelu + POLOPENZE Kód: hv-3413
  Sporthotel Olympia
  Zlevněno z 9.228 Kč (Naše normální cena.)
  nyní jen od 4.999 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena