Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Thermal Hotel, Madarsko
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Thermal Hotel ⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️
  Thermal Hotel, Madarsko

  Známé maďarské lázně Mošoň neboli Mosonmagyaróvár se nachází jen pár kilometrů od slovenských a rakouských hranic. Toto malé lázeňské městečko je velice útulné a pokud hledáte klid nebo místo pro aktivní odpočinek, tak jste tady správně. Východně od Mošoně se nachází atraktivní a zároveň největší přírodní ostrov Maďarska Malý žitný ostrov, který vznikl díky nánosům Dunaje a můžete ho objevovat během cyklistických túr. A právě kolo je tím nejvhodnějším dopravním prostředkem na obdivování a poznávání místní fascinující přírody. 

  Thermal Hotel Mosonmagyarovar – skvělé místo pro váš wellness pobyt v Maďarsku
  Thermal Hotel má ideální polohu přímo v areálu lázní Mosonmagyarovar, takže bazény s termální vodou budete mít doslova na dosah. Ubytování budete v jednom z 47 komfortních klimatizovaných pokojů s koupelnou, pohodlnou postelí, ​​satelitní TV, minibarem, trezorem a bezplatným internetovým připojením. Hotel má k dispozici i vlastní wellness centrum s finskou saunou a privátní vířivkou. Kromě relaxace na masážním lehátku s Jade kameny a pobytu v solné jeskyni, které jsou již zahrnuty v našem poukazu, si zde navíc budete moci vybrat z široké nabídky masáží. Součástí hotelu je také restaurace, kde si každý večer pochutnáte na různých kulinářských specialitách. Každý pátek je pro hotelové hosty připraven večer s živou hudbou a bufet s tradičními maďarskými pokrmy.

  Termálních lázní Bio Flexum se nachází uprostřed zeleně nedaleko centra města. Díky teplé termální vodě jsou otevřené po celý rok. Místní léčivá voda patří v kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod Evropy. Na své si zde přijdou milovníci termální relaxace i příznivci plavání. Najdete zde celkem 7 krytých i venkovních bazénů s různou teplotou vody, kde si můžete zaplavat nebo jen tak relaxovat ve vířivce. V léčebných bazénech zase naleznete odpočinek a vzpruhu a některé bazény jsou vhodné i pro děti. A všichni si určitě oblíbí i venkovní termální bazén s různými vodními atrakcemi. 


  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky