Domů / Pobyty
  • Hotel nedaleko centra Prahy za skvělou cenu
  • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem
  • Bohatá snídaně formou bufetu
  • Pozdní check out (na vyžádání do 15:00 hod)
  • Poukaz platí 1 rok a je přenosný.
  • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
  • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
  • Kombinace více poukazů není možná.
     

Vítejte v Praze – vítejte v hotelu Fortuna City!
Fortuna City Hotel se nachází v klidné nákupní čtvrti blízko centra města, kam se dostanete během 15 minut metrem nebo tramvají. Jako člen řetězce CPI-Hotels nabízíme osvědčenou kvalitu ubytování a výbornou kuchyni. Vynikající standard našeho hotelu je garantován skupinou CPI-Hotels. V blízkosti hotelu se nachází velký výběr restaurací, kaváren, klubů, barů, obchodů a galerií. Dopřejte si výjimečný víkend v Praze! Pojíst můžete v útulné hotelové restauraci, která nabízí výborná národní i mezinárodní jídla a je otevřená denně od 06:30 do 23:00hod. Nebo si můžete užít večer u vinných a kávových specialit v Lobby baru s venkovní terasou. Otevřeno má každý den od 10:00 do 24:00hod.

Objevujte Prahu – historie, umění, kultura a nákupy
Návštěva Prahy znamená ponoření se do tisícileté historie. Město leží na křižovatce různých kultur a nalezneme zde vzácnou symbiózu různých architektonických stylů, které tvoří řadu romantických zákoutí a cenných stavebních památek. Město je nerozlučně spjato s řekou Vltavou a nejstarší most, který přes ni vede je pojmenován po císaři Karlu IV. Přes něj vede takzvaná Královská cesta, nejznámější pražská turistická trasa vedoucí z centra města k Pražskému hradu. Navštívit můžete Staroměstské náměstí s Týnským chrámem, Ungelt, radnici s Orlojem nebo Vyšehrad s kostelem Sv. Petra a Pavla. Praha je ovšem také velmi živé město, moderní metropole s mnoha divadly, koncertními sály, výstavními síněmi, muzei a galeriemi. Zde si splníte téměř každé přání!

Mapa a adresa

Fortuna Hotel City Praha
 
Adresa  Bečvárova 14, 100 00 Praha
Telefon  +420 234 712454
Fax  +420 234 712400
E-Mail  reservation.hfc@fortunahotels.cz
www  www.cpihotels.cz