Shoproku 2017
Domů / Pobyty

Lázně, víno & moderní hotel nedaleko Vídně

Kód: hv-258
⭐️⭐️⭐️ Superior
3.399 Kč , plus doprava
 • Krásného lázeňské městečka nedaleko Vídně & oblíbená vinařská oblast
 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Zdarma připojení k internetu
 • Zdarma parkování na hotelovém parkovišti (v závislosti na dostupnosti)
 • Pozdní check out (na vyžádání a v závislosti na dostupnosti do 15:00 hod)
 • Poukaz platí 1 rok a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Poukaz není možné využít na Velikonoce a na Silvestra
 • Kombinace poukazů není možná.
   

Vítejte v moderním College Garden Hotelu v Bad Vöslau nedaleko Vídně!
V srdci krásného lázeňského městečka Bad Vöslau se nachází moderní College Garden Hotel s 50 stylově zařízenými pokoji. Okolo hotelu se nachází rozlehlý park, který Vám i uprostřed města zaručí klid. Všechny pokoje jsou zařízeny v moderním designu, disponují balkónem s výhledem do zeleně a bezplatným internetovým připojením. Navštívit můžete také naše bistro a na kulinářskou cestu kolem světa Vás pozve naše kuchyně. Můžete také využít výborné dopravní spojení do Vídně, a to jak autem (30 minut do centra) tak městskou hromadnou dopravou. 

Lázeňské město Bad Vöslau a blízká Vídeň
Bad Vöslau je krásné městečko pouhých pár kilometrů od Vídně. Historické jádro je soustředěno hlavně podél ulice Hochstrasse a také podél Badner Straße, kde už se nachází lázeňské domy a zámeček, který je navíc obklopen rozsáhlým parkem. 

Bad Vöslau je také velmi významnou vinařskou oblastí. Zdejší odrůdy zde můžete ochutnat v mnoha místních sklípcích. 

Za pouhou půlhodinu jízdy autem se dostanete do nádherné Vídně. Ať již chcete poznávat kulturu, jídlo, noční život nebo si užít nákupy či navštívit divadlo nebo operu - ve Vídni si splníte každé přání! Můžete si projít bludištěm úzkých uliček historického starého města a dostat se až k nejstaršímu vídeňskému kostelu, kostelu Svatého Ruprechta. K procházkám a nákupům láká také ulice Am Graben s barokním morovým sloupem nebo slavná ulice Kärntner Straße s pěknými obchody a kavárnami. Navštívit můžete také Naschmarkt, tržiště, které bude zážitkem pro Vaše smysly. Nezapomeňte navštívit také katedrálu Stephansdom a zámek Schönbrunn!

Mapa a adresa

College Garden Hotel Bad Vöslau
 
Adresa  Johann Strauss Straße 2, 2540 Bad Vöslau
Telefon  +43 225 2790250
Fax  +43 2252 7902504
E-Mail  info@college-garden-hotels.com
www  www.college-garden-hotels.com

 

Související články
Prozkoumejte skryté klenoty Vídně
Prozkoumejte skryté klenoty Vídně   
Jul 19, 2019
Vídeň nabízí hned několik ukrytých skvostů, které ale najdete jen v případě, že se budete chtít podívat dál než jen do turistického centra. Pokud jste v hlavním městě Rakouska poprvé, určitě absolvujte historický okruh zahrnující zámek Hofburg, radnici, katedrálu svatého Štěpána i hotel Sacher. Až tohle všechno zvládnete, možná si budete chtít odpočinout od ruchu centra a vyrazit na klidnější, ale ne méně zajímavá místa. Díky našemu článku ale nemusíte jejich hledáním strávit pár hodin na internetu. 5 nejzajímavějších skrytých klenotů Vídně jsme pro vás sepsali a přidáváme i mapku, abyste zbytečně nebloudili. Detail
Stojí za pozornost