Shoproku 2017
Domů / Doporučujeme

Léto v Nice na Azurovém pobřeží, 3 dny / 2 noci, 2 os. , snídaně

Kód: 5267
⭐️⭐️⭐️
Zlevněno z 11.300 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 6.799 Kč , plus doprava
 
 • Romantický butikový hotel v centru Nice
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji
 • Bohatá francouzská snídaně formou bufetu 
 • Denně možnost využití kávovaru s vynikající kávou zdarma
 • Zdarma připojení k internetu 
 • Poukaz platí 1 rok od vystavení a je možné jej využít od dubna do října.
 • V květnu je v hotelu vybírán příplatek 35 Euro za pokoj a noc. | V měsících červen až září je v hotelu vybírán příplatek 50 Euro za pokoj a noc. 
 • Poukaz je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Poukaz není možné uplatnit na Velikonoce a během konání Grand Prix Monaco 
 • Místní turistickou daň lze uhradit přímo v hotelu.

 

Hotel Nap by HappyCulture se skvělou polohou v centru Nice
Tento stylový butikový hotel se nachází v centru jihofrancouzské metropole Nice, jen pár minut chůze od Promenády Angličanů a historického Starého města. Pestrá a elegantní výzdoba hotelu vás zcela okouzlí. Bude pro vás přichystán komfortní dvoulůžkový pokoj s moderním vybavením a vkusnými doplňky se středomořským tématem. K dispozici budete mít satelitní TV, psací stůl, trezor, klimatizaci a koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem. Svůj krásný den v Nice zahájíte vynikající francouzskou snídaní formou bufetu, která vám poskytne energii na celý den. V rámci konceptu HappyCulture si během happy hours vychutnáte šálek vynikající kávy. Recepce je otevřena 24 hodin denně a přátelský personál je připraven splnit každé vaše přání. 

Nádherné Côte d'Azur - sluneční paprsky, kultura a vynikající lahůdky
Jižní Francie a Francouzská riviéra je jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací na světě - a to jistě ne bez důvodu: pestré město Nice se nachází mezi působivými horami a azurovým Středozemním mořem. V průběhu celého roku zde panuje mírné podnebí s průměrně 300 slunečními dny ročně. Projděte se úzkými uličkami plnými bister, restaurací, kaváren, klubů, galerií či obchůdků a vychutnejte si architektonickou rozmanitost. Starožitné vily, paláce ve stylu Belle Époque a barokní kostely charakterizují úchvatné panoráma tohoto nádherného města. Vyjděte po schodech do Colline du Château a pokochejte se úchvatným výhledem na moře. Milovníci umění se mohou těšit z návštěvy muzea Marca Chagalla a mnoha dalších muzeí ve městě. Všichni si ale vychutnají procházky úzkými uličkami plnými bister, restaurací, kaváren, klubů, galerií či obchůdků. Vynikající lahůdky můžete ochutnat také na každodenním trhu Saleya. A to nejlepší na konec: podél celé Promenády Angličanů se rozkládají krásné městské pláže, které přímo vybízejí ke koupání.

Na Azurové pobřeží se z Prahy dostanete nejpohodlněji letecky, protože Prahu s Nice spojuje několik přímých letů.

Ačkoliv Azurové pobřeží leží velmi blízko Itálie, můžete při svém výletu navštívit ještě jeden stát navíc – a z Nice vám to bude vlakem trvat jen dvacet minut! Monacké knížectví je sice druhým nejmenším státem na světě, ale v tomto daňovém ráji se nudit určitě nebudete!

Mapa a adresa

Hotel Nap By HappyCulture
Adresa

 44 rue Pastorelli , 06000  Nizza

www