Shoproku 2017
Domů / Pobyty

Lipsko: památky, kavárny & kouzelné nákupní pasáže

Kód: hv-295
⭐️⭐️⭐️
Produkt již není v prodeji
 • Lipsko je Malá Paříž, objevte kouzelné nákupní pasáže a ochutnejte místní delikatesy
 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • 2 nealkoholické nápoje na pokoji zdarma
 • Zdarma parkování na hotelovém parkovišti (v závislosti na dostupnosti)
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Poukaz není možné využít v době konání veletrhů.
   

Vítejte v Hotelu Residenz! 
Hotel se nachází v klidné části města se spoustou zeleně. Místní výstaviště je vzdáleno jen dva kilometry a do centra Lipska dojedete autem za deset minut. Díky vynikající infrastruktuře se snadno dostanete na všechna místa, která v Lipsku a jeho okolí stojí za vidění. Hotel Residenz nabízí 50 moderně zařízených pokojů s veškerým komfortem. V hotelu můžete každý den vyzkoušet kulinářské speciality z pravidelně se měnící nabídky, kterou připravuje hotelový tým kuchařů. V létě si můžete na terase hotelu vychutnat grilované pochoutky a lahodné drinky. Svůj den můžete zakončit v hotelovém lobby baru. Hotelová posilovna Vám nabízí prostor pro načerpání nové energie a absolutní relaxaci naleznete ve finské sauně.

Lipsko je malá Paříž!
Lipsko svým návštěvníkům nabízí rozmanité kulturní a volnočasové aktivity. Cestující, kteří přijedou do Lipska vlakem, mohou obdivovat nádhernou historickou nádražní budovu. Tato impozantní stavba byla před několika lety přestavěna na luxusní nákupní galerii, kde naleznete přes 140 obchodů pod jednou střechou. Nejlepší obchody a butiky naleznete konkrétně v klasicistní pasáži Mädler. A nejen to, objevíte zde i různé lahůdky a delikatesy. Nachází se zde také restaurace Auerbach Keller, kterou proslavil básník, prozaik a dramatik Johann Wolfgang Goethe. Právě sem totiž umístil jednu ze scén Fausta a Lipsku přezdíval "malá Paříž". Nákupní maraton si můžete vychutnat i v budově historického hlavního nádraží, jedné z nejstarších a nejkrásnějších nádražních budov Evropy. Tato impozantní stavba byla před několika lety přestavěna na luxusní nákupní galerii, kde pod jednou střechou naleznete přes 140 obchodů. Pokud by vás to stále ještě táhlo do butiků, na předměstí Lipska se nachází největší německé obchodní centrum Nova Eventis. K nejznámějším dominantám Lipska patří Gewandhaus se svým orchestrem, který se řadí k předním světovým hudebním tělesům. V centru města se pak pyšní Stará radnice. Další významnou památkou je kostel sv. Tomáše, ve kterém vystupuje světově proslulý chlapecký sbor Thomanerchor. Jeho nejslavnějším sbormistrem byl i samotný Johann Sebastian Bach. Ve městě naleznete také spoustu příležitostí k odpočinku, a to v krásných parcích, malebných kavárnách nebo třeba v ZOO, kde nedávno vyrostl skutečný deštný prales Gondwanaland. Jedná se o největší expozici tropického pralesa v Evropě, ve kterém žijí stovky zvířat. Nechte se okouzlit tímto městem!

Mapa a adresa

Hotel Residenz Lipsko
 
Adresa  Residenzstrasse 43, 04356 Leipzig
Telefon  +49 34298 4500
Fax  +49 34298 45222
E-Mail  info@hotel-residenz-leipzig.de
www  www.hotel-residenz-leipzig.de

 

Stojí za pozornost
Útulný hotel v Drážďanech s ideální polohou Útulný hotel v Drážďanech s ideální polohou Kód: hv-27
Hotel Amadeus Drážďany, Německo
od 3.399 Kč
Více informací
Drážďany: vzácné památky, relaxace & nákupy Drážďany: vzácné památky, relaxace & nákupy Kód: hv-9
Quality Hotel Dresden West, Německo
od 2.799 Kč
Více informací