Shoproku 2017
Domů / Pobyty
 • Červené telefonní budky, doubledeckery, černé taxíky a také spousta krásných památek
 • Pobyt ve komfortně zařízeném dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby
 • Při příjezdu zdarma možnost upgrade pokoje na kategorii King Room (v závislosti na dostupnosti)
 • Denně bohatá snídaně formou bufetu 
 • Teplé sušenky s čokoládou na uvítání
 • Zdarma využívání hotelového fitness centra
 • 20% sleva na pokrmy v hotelové restauraci
 • Zdarma late check-out do 14 hod. (v závislosti na dostupnosti)
 • Zdarma připojení k internetu
 • Poukaz platí 1 rok a je přenosný.
 • Poukaz nelze využít během veletrhů a velkých akcí
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu. určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Místní daň je již zahrnuta v ceně balíčku

 

Hotel se 100% doporučením u Hyde Parku
Navštivte největší evropskou metropoli a ubytujte se na nejlepším možném místě. DoubleTree by Hilton Hotel London - Hyde Park totiž leží přímo u Hyde Parku a Kensingtonského paláce. Jen pár minut chůze od hotelu se nachází malebná čtvrť Notting Hill se známou ulicí Portobello Road se svými barevnými domy, kde se každou sobotu konají velkolepé pouliční trhy. V blízkosti hotelu se nachází také dvě stanice metra (Nothing Hill Gate a Queensway), takže se odsud rychle a jednoduše dostanete ke všem nejznámějším londýnským památkám. Užijte si prvotřídní pohodlí ve svém dvoulůžkovém pokoji se stylovým vybavením, pohodlnou postelí, psacím stolem, TV s plochou obrazovkou, zařízením na přípravu kávy a čaje, minibarem a trezorem na notebook. Samozřejmostí je také bezplatné připojení k internetu. V koupelně pro vás bude připravena vysoce kvalitní hotelová kosmetika a fén. V hotelová restauraci si každé ráno vychutnáte bohatou snídani, která je již zahrnuta v ceně vašeho poukazu. K dispozici budete mít také hotelové fitness centrum.

Vzrušující návštěva multikulturní metropole na Temži
Pomyslné centrum Londýna tvoří známé náměstí Trafalgar Square, na kterém se nachází Národní galerie a vysoký sloup se sochou Admirála Nelsona. Pěšky se z něj snadno dostanete např. k Buckinghamskému paláci, na Downing Street se sídlem premiéra nebo k Westminsterskému opatství. Nenechte si ujít ani prohlídku budovy parlamentu s hodinovou věží, na které odbíjí slavný zvon Big Ben. V londýnském City si zase můžete prohlídnout nejvyhledávanější londýnské památky Tower of London, Tower Bridge a katedrálu sv. Pavla. Vydejte se po stopách Beatles na Abbey Road, prohlídněte si vozík s kufry Harryho Pottera na nástupišti 9 na nádraží  King's Cross nebo proveďte rekonstrukci nejznámějších případů Sherlocka Holmese na Baker Street. Londýn je bezpochyby město, které vám kromě pohledu na britskou historii umožní také parádní shopping v tom nejlepším slova smyslu. Nekonečné nákupní možnosti naleznete na Oxford Street, Picadilly Circus nebo ve známém obchodním domu Harrods, který je považovaný také za zajímavou turistickou atrakci.  Nechte se uchvátit neopakovatelnou atmosférou Londýna a užijte si svůj výlet plný královského kouzla.

 

Mapa a adresa

DoubleTree by Hilton Hotel London - Hyde Park
 
Adresa 150 Bayswater Road, W2 4RT  Londýn
www  

 

Stojí za pozornost
Alpy v zimě i v létě: skvělé zážitky & wellness Alpy v zimě i v létě: skvělé zážitky & wellness Kód: hv-173
Mercure Hotel Garmisch-Partenkirchen, Německo
od 5.599 Kč
Více informací
Kouzelné Jižní Tyrolsko: wellness & děti zdarma Kouzelné Jižní Tyrolsko: wellness & děti zdarma Kód: hv-3
Hotel Argentum Gossensass, Itálie
od 3.399 Kč
Více informací