Shoproku 2017
Domů / Pobyty

Luxusní 5* hotel v Praze na Václavském náměstí, 3 dny / 2 noci, 2 os. , snídaně

Kód: 647
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Zlevněno z 10.200 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 6.299 Kč , plus doprava
 
 • Ubytovnání s 5 hvězdičkami v srdci Prahy pro dva
 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji se veškerým dostupným komfortem
 • Bohatá gurmánská snídaně formou bufetu
 • Welcome drink
 • Informační mapa Prahy
 • Poukaz platí 1 roky a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Kombinace více poukazů není možná.
   

Vítejte v luxusním 5* hotelu Ambassador Zlatá Husa
Hotel Ambassador Zlatá Husa se nachází v historickém a kulturním srdci Prahy – na Václavském náměstí. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází několik divadel, muzeí, obchodních domů, velké množství kaváren, restaurací a klubů. Všechny historické pamětihodnosti Prahy jsou od hotelu vzdáleny doslova pár kroků. Hotel nabízí 162 luxusních klimatizovaných pokojů, které jsou zařízeny veškerým dostupným komfortem a s využitím nejlepších přírodních materiálů vyzdobeny ve stylu Art Nouveau. A navíc – v prostorných mramorových koupelnách jsou k dispozici hydromasážní vany! Stravování: V hotelu Ambassador Zlatá Husa naleznete útulný lobby bar s výhledem na Václavské náměstí, luxusní thajskou restauraci Halali a tradiční českou restauraci Plzeňská Rychta. Vyberte si z široké nabídky specialit mezinárodní kuchyně, ze sezónní nabídky nebo ochutnejte vynikající domácí dezerty. Lobby bar je také rájem pro milovníky vína! Relaxace: Luxusní thajské wellness centrum  Thai & Spa Vám nabízí široký výběr masáží a léčebných procedur. Patří k nim thajské masáže, které jsou prováděny thajskými profesionály, indické ajurvédské masáže a procedury, klasické masáže, relaxační koupele a kosmetické balíčky!

Objevte Prahu - historie, umění, kultura a nákupování
Na křižovatce různých kultur zde ve vzácné symbióze naleznete několik různých architektonických stylů. Praha je městem s řadou romantických míst a památek. Jsou zde zastoupeny všechny styly evropské architektury. Město je nerozlučně spjato s řekou Vltavou a nejstarší most přes řeku je pojmenován po císaři Karlu IV. Přes most vede Královská cesta, nejznámější turistická trasa vedoucí z centra Prahy na Pražský hrad. Navštivte Staroměstské náměstí s Týnským chrámem, Ungelt, Staroměstskou radnici s orlojem a středověký hrad Vyšehrad s kostelem Sv. Petra a Pavla. Zatímco Staré město se vyznačuje zejména tím, že jeho historické budovy pochází z románské a gotické architektury, Malé Straně a Pražskému hradu dominují nádherné paláce z doby renesance a baroka. Praha je také velmi živé a moderní město s mnoha divadly, koncertními sály, výstavními síněmi, muzei a galeriemi. Stačí vyslovit přání.

 

Mapa a adresa

 

Hotel Ambassador - Zlata Husa
 
Adresa  Vaclavske namesti 5-7, 111 24 Praha
Telefon  +420 224 193 876
Fax  +420 224 226 167
Email  reservation@ambassador.cz
WWW  www.ambassador.cz