Shoproku 2017
Domů / Pobyty
 • Luxusní hotel v centru liberce nedaleko Aquaparku Babylon a zábavně naučného centra iQLANDIA 
 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem
 • Bezplatný pobyt 1 dítěte do 12 let v pokoji rodičů
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Zdarma parkování
 • Zdarma připojení k internetu
 • Pozdní check-out (na vyžádání a v závislosti na dostupnosti do 14:00 hod)
 • Poukaz platí 1 rok a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Kombinace poukazů není možná.

 

Luxusní ubytování v centru Liberce v hotelu Clarion Grandhotel Zlatý Lev
Tento nádherný hotel, jehož provoz byl zahájen v roce 1906, se nachází uprostřed parku v centru Liberce. Hotel nabízí veškerý myslitelný komfort a v jeho 117 pokojích se snoubí historie a tradice s pokrokem. V prostorných a pohodlných pokojích budete mít k dispozici kabelovou televizi a vysokorychlostní internetové připojení, samozřejmostí je minibar a telefon. Ve dvou hotelových restauracích si vychutnáte českou i mezinárodní kuchyni. Čerstvé suroviny jsou zde stejnou samozřejmostí jako příjemná obsluha. Pohodlně se posaďte a nechte se rozmazlovat v krásném prostředí! Své tělo můžete potrápit v hotelové posilovně a následně se uvolnit ve velké vířivce. Můžete navštívit také saunu a nakonec se nechat hýčkat při masáži. Budete se cítit jako znovuzrození!

Skvělý pobyt plný zážitků v podhůří Ještědu
Když se řekne Liberec, určitě se vám vybaví nádherná novorenesanční radnice nebo vzácné hrázděné domky, které jsou považovány za nejstarší dochované domy v Liberci. Hlavním symbolem Liberce i celého Libereckého kraje je však zdálky viditelný Ještěd, na kterém se nachází horský hotel s televizním vysílačem. Na své si zde přijdete, zejména pokud rádi lyžujete. Ski areál Ještěd je moderní lyžařské středisko s několika sedačkovými lanovkami a kabinovou lanovkou, kterému se ne nadarmo přezdívá Český Innsbruck. Za návštěvu stojí také místní ZOO známá chovem vzácných bílých tygrů, zábavně naučné centrum iQPARK s interaktivními exponáty nebo nově zrekonstruovaný Aquapark Babylon. Jak vidíte, Liberec rozhodně stojí za návštěvu a Clarion Grandhotel Zlatý Lev Vám nabízí nejen prvotřídní ubytování, ale je také ideálním místem, odkud můžete podnikat své výlety do okolí.

Mapa a adresa

Clarion Grandhotel Zlatý Lev Liberec
 
Adresa  Gutenbergova 3, 46001 Liberec
Telefon  +420 485 256700
Fax  +420 485 256426
E-Mail  info@clariongrandhotelzlatylev.com
WWW  www.clariongrandhotelzlatylev.com

 

S tímto zbožím kupují
Luxusní hotel v centru Drážďan u Frauenkirche, 3 dny / 2 noci, 2 os., snídaně Luxusní hotel v centru Drážďan u Frauenkirche, 3 dny / 2 noci, 2 os. , snídaně Kód: 4824
Hilton Drážďany, Německo
Zlevněno z 12.300 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 6.799 Kč
Více informací