Shoproku 2017
Domů / Pobyty
  • Ubytování ve skvěle hodnoceném hotelu přímo na Ku-Damm   
  • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem  
  • Bohatá snídaně formou bufetu  
  • Možnost přípravy kávy a čaje na pokoji  
  • Zdarma připojení k internetu  
  • Welcome drink pro 2 osoby   
  • Poukaz platí 3 roky, je přenosný a každý rok může být využitý v období od 1. 10. do 30. 4. 
  • Rezervaci je možné provést na www.gutschein.plazahotels.de, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
  • Poukaz nelze uplatnit v době veletrhů, velkých akcí, na Velikonoce a na Silvestra.  

 

Best Western Plus AMEDIA Hotel Berlin Kurfürstendamm představuje hotel budoucnosti! Všechny AMEDIA hotely totiž představují novou generaci hotelů – nabízejí komfort, vynikající služby, technologie a všechny aktuálně dostupné komunikační a zábavní média. Tento luxusní berlínský hotel se nachází na nejdůležitější nákupní ulici v Berlíně – na Kurfürstendamm. Lepší poloha snad už není ani možná. Tento hotel nabízí vše, co člověk potřebuje při návštěvě světové metropole: prostorný moderně zařízený pokoj, milý personál a vynikající bohatou snídani. A po příjemně stráveném dnu stráveném ve víru velkoměsta můžete relaxovat v hotelovém wellness centru se saunou.

Berlín: město plné života!
 Berlín je městem pro všechny Vaše smysly – je to město památek, kultury a umění, architektury a přírody. Berlín se prezentuje především jako tolerantní a avantgardní město, které je otevřeno všemu novému. Se svými 150 koncertními halami a divadly, třemi operami, bezpočtem kin a téměř 170 muzei nabízí rozmanitost, kterou Vám dnes nabídne jen málokteré velkoměsto. Díky stovkám klubům, barům, kavárnám a hospodám je Berlín po celém světě známý také pro svůj pestrý noční život. Většina nočních podniků totiž zavírá až v časných ranních hodinách - pokud tedy vůbec. Berlín je jedničkou také v nákupních možnostech. Vedle známých nákupních ulic Friedrichstrasse a Kurfürstendamm se spoustou obchodů a obchodním centrem KaDeWe lze různé zajímavé butiky a obchody nalézt v různých městských částech Berlína. Jak vidíte, Berlín rozhodně stojí za návštěvu!

Mapa a adresa

Best Western Plus Amedia Berlin Kurfürstendamm
 
Adresa  Kurfürstendamm 203, 10719  Berlin
www