Shoproku 2017
Domů / Pobyty
  • Ubytování ve skvěle hodnoceném hotelu přímo na Ku-Damm   
  • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem  
  • Bohatá snídaně formou bufetu  
  • Možnost přípravy kávy a čaje na pokoji  
  • Zdarma připojení k internetu  
  • Welcome drink pro 2 osoby   
  • Poukaz platí 3 roky, je přenosný a každý rok může být využitý v období od 1. 10. do 30. 4. 
  • Rezervaci je možné provést na www.gutschein.plazahotels.de, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
  • Poukaz nelze uplatnit v době veletrhů, velkých akcí, na Velikonoce a na Silvestra.  

 

Best Western Plus AMEDIA Hotel Berlin Kurfürstendamm představuje hotel budoucnosti! Všechny AMEDIA hotely totiž představují novou generaci hotelů – nabízejí komfort, vynikající služby, technologie a všechny aktuálně dostupné komunikační a zábavní média. Tento luxusní berlínský hotel se nachází na nejdůležitější nákupní ulici v Berlíně – na Kurfürstendamm. Lepší poloha snad už není ani možná. Tento hotel nabízí vše, co člověk potřebuje při návštěvě světové metropole: prostorný moderně zařízený pokoj, milý personál a vynikající bohatou snídani. A po příjemně stráveném dnu stráveném ve víru velkoměsta můžete relaxovat v hotelovém wellness centru se saunou.

Berlín: město plné života!
 Berlín je městem pro všechny Vaše smysly – je to město památek, kultury a umění, architektury a přírody. Berlín se prezentuje především jako tolerantní a avantgardní město, které je otevřeno všemu novému. Se svými 150 koncertními halami a divadly, třemi operami, bezpočtem kin a téměř 170 muzei nabízí rozmanitost, kterou Vám dnes nabídne jen málokteré velkoměsto. Díky stovkám klubům, barům, kavárnám a hospodám je Berlín po celém světě známý také pro svůj pestrý noční život. Většina nočních podniků totiž zavírá až v časných ranních hodinách - pokud tedy vůbec. Berlín je jedničkou také v nákupních možnostech. Vedle známých nákupních ulic Friedrichstrasse a Kurfürstendamm se spoustou obchodů a obchodním centrem KaDeWe lze různé zajímavé butiky a obchody nalézt v různých městských částech Berlína. Jak vidíte, Berlín rozhodně stojí za návštěvu!

Mapa a adresa

Best Western Plus Amedia Berlin Kurfürstendamm
 
Adresa  Kurfürstendamm 203, 10719  Berlin
www  

 

Související články
Prozkoumejte skryté klenoty Berlína
Prozkoumejte skryté klenoty Berlína   
Jul 25, 2019
Procházka kolem Braniborské brány a fotka před budovou Říšského sněmu patří k nezbytným věcem, které musí v Berlíně každý zažít. Bádejte ale trochu hlouběji a objevíte úplně nový Berlín za všemi těmi notoricky známými turistickými lákadly. Při návštěvě tak velkého evropského města ale může být hledání skrytých pokladů na vlastní pěst trochu skličující. Rozhodli jsme se vám proto pomoct a sepsali jsme pro vás 5 tipů na místa, která v klasických průvodcích nenajdete, ale budete z nich nadšení. Detail
Stojí za pozornost
Romantický pobyt v Salzburgu v designovém hotelu Romantický pobyt v Salzburgu v designovém hotelu Kód: hv-1652
BEST WESTERN PLUS Amedia Art Salzburg, Rakousko
od 3.699 Kč
Více informací