Shoproku 2017
Domů / Pobyty

Luxusní ubytování & wellness v Krakově

Kód: hv-719
⭐️⭐️⭐️⭐️
Produkt již není v prodeji
 • Nejkrásnější město v Polsku, vzácné památky a luxusní ubytování v hotelu s wellness centrem
 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Zdarma využívání hotelového Spa centra s bazénem, saunou a párou
 • Zdarma připojení k internetu na pokoji i v hotelové restauraci
 • Zdarma parkování
 • Poukaz platí 1 rok a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Poukaz není možné využít na Silvestra.
 • Místní daň je možné uhradit přímo v hotelu.
 • Kombinace více poukazů není možná.
   

Luxusní Hotel Sympozjum & Spa se nachází nedaleko historického centra Krakova. Na výstavbu a vybavení hotelu byly použity výhradně přírodní materiály - pravý kámen, dřevo a vlněné koberce. Interiér pokojů je navržen s velkou péčí a s cílem zajistit příjemnou atmosféru. Všechny pokoje splňují nejvyšší požadavky na kvalitu, nabízí moderní multimediální vybavení, připojení k internetu a individuálně nastavitelnou klimatizaci. V hotelové restauraci Rozmaryn jsou podávány vybrané pokrmy evropské kuchyně a široká nabídka vín. Po dlouhém dni si můžete odpočinout v hotelovém Kryształowem Spa centru.

Kryształowe SPA je jedinečné místo, ve kterém Vás obklopí klidná atmosféra a najdete zde relaxaci a pohodu. S využitím nejnovějších poznatků v oblasti wellness jsme pro Vás vytvořili dokonalé a luxusní místo, kde si Vaše tělo i mysl dopřeje skutečný odpočinek. K dispozici máte bazén a jacuzzi, které snižují hladinu stresu a v noci Vám zajistí klidný spánek. Dokonalou relaxaci Vám poskytnou také naše sauny - suché a parní. Dále nabízíme širokou škálu kosmetických procedur s využitím profesionální kosmetiky, které kombinují nejnovější technologie a přínosy přírody.

Krakov, město plné pokladů
Vítejte v pověstmi opředeném Krakově, kde čas plyne jinak. Po staletí byl Krakov hlavním městem Polska a sídlem polských králů, místem, které přitahovalo velké učence a umělce z celého světa. Mezi památky, kvůli kterým se vyplatí Krakov navštívit, patří renesanční Královský hrad na kopci Wawel, gotická bazilika Sv. Marie, židovské město nebo čtvrť Nowa Huta, která se svou architekturou ve stylu 'socialistického realismu' stala nedílnou součástí města. Krakov je ovšem velmi oblíbený nejen u návštěvníků zajímajících se o historii a kulturu, ale i u mladých cestovatelů, které láká velký výběr vynikajících barů, hospod a restaurací. Návštěva každé gastronomické lokality pro Vás bude velkým zážitkem, neboť většina restaurací je součástí historické architektury města. Nechte se inspirovat čilým multikulturním životem tohoto města!

Mapa a adresa

Hotel Sympozjum & Spa Krakov
 
Adresa  Ul. Kobierzynska 47, 30-363 krakow
Telefon  +48 12 26186 00
Fax  +48 12 26187 99
E-Mail  hotel@sympozjum.com.pl
www  www.sympozjum.com.pl

 

Stojí za pozornost
Krakov, město plné pokladů Krakov, město plné pokladů Kód: hv-2806
Hotel Galicja Krakow, Polsko
od 2.499 Kč
Více informací
Skvělý pobyt v romantickém Krakově Skvělý pobyt v romantickém Krakově Kód: hv-254
Hotel Daisy, Polsko
od 2.399 Kč
Více informací