Shoproku 2017
Domů / Wellness

Luxusní wellness pobyt v rakouských Alpách, 4 dny / 3 noci, 2 os. , snídaně

Kód: 591
⭐️⭐️⭐️
Zlevněno z 9.800 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 7.199 Kč , plus doprava
 
 • Romantický pobyt v Alpách: wellness, tůry, cykloturistika a v zimě lyžování
 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Zdarma využití hotelového wellness centra s několika saunami, infrakabinou a vlastním pramenem
 • Zdarma parkování u hotelu
 • Pozdní check-out (na vyžádání a v závislosti na dostupnosti do 14:00)
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
   

Vítejte v hotelu Hubengut v Radstadtu!
Hotelu Hubengut v Radstadtu nedaleko Schladmingu je ideální pro romantický víkend v Alpách. Všechny pokoje jsou vkusně zařízeny a nabízejí kabelovou TV, rádio a internetové připojení – to vše s nádherným výhledem z balkonu nebo terasy na okolní přírodu. Na veškeré své starosti můžete rychle zapomenout v hotelovém wellness centru v parní aromaterapeutické sauně, kde zrelaxujete své tělo i duši. Hřejivé paprsky v infrakabině jsou ideální pro každého, kdo trpí bolestmi svalů a kloubů. Sauna s teplotou 90° C nabízí hostům nádherný panoramatický výhled na majestátné Alpy a krásu Radstadtu. Hotel se může pochlubit také vlastním minerálním pramenem, který je známý pro své regenerační a osvěžující účinky. Do Vašeho těla vdechne nový život!

Odpočinek a další aktivity v okolí
Nechte se očarovat přírodními krásami Alp! Svěží louky lákají návštěvníky vůní divokých květin a úchvatným výhledem na hory. Jednou z nejsilnějších stránek dovolené v Radstadtu je právě turistika. Vyšlápněte si při východu slunce a ochutnejte tradiční snídani na jednom z místních statků. Také příznivci cykloturistiky si zde přijdou na své. 250 km dlouhá cyklostezka Enns je jednou z nejdelších a nejkrásnějších v Rakousku a nachází se hned za dveřmi hotelu Hubengut. Stejně krásná je cyklostezka Tauern, která nabízí fantastický výhled podél řeky Salzach. Venkovní alpské plavecké centrum Vás zabaví na celé hodiny. Hosté všech věkových kategorií si zamilují prostorné vyhřívané bazén nebo 48 m dlouhý tobogán. K tomu všemu Radstadt nabízí také možnost zahrát si golf a širokou škálu dalších aktivit.

Mapa a adresa

Landhotel Hubengut
 
Adresa  Höggenstraße 14a, 5500 Radstadt
Telefon  +43 6452 3080
Fax  +43 6452 3080
E-Mail  info@hubengut.at
www  www.hubengut.at