Akzent Hotel Aufkirchen, Německo ⭐️⭐️⭐️

Dokonalý pobyt v blízkosti známých termálních lázní Therme Erding, největších termálních lázní na světě
Užijte si fascinující kombinaci krásného prostředí termálních lázní a zdraví prospěšné termální vody. Asijská meditační sauna vás láká výhledem na jezero, citrusová sauna povzbuzuje svými vůněmi a tropická sauna nabízí atmosféru džungle. Bavorský kamenný borový salon, finská kelo sauna, islandská gejzírová sauna, keltský Stonehenge a římská kultura koupání - v Erdingu je saunování relaxačním zážitkem. Vstupenky do Therme Erding, největších termálních lázní na světě, jsou k dispozici přímo v hotelu (za poplatek). Kromě pobytu v Therme Erding, největších termálních lázních na světě, můžete v Erdingu a jeho okolí objevit mnoho dalších zajímavostí: historické budovy s kořeny sahajícími až do 14. století, městská věž Erding s Türmerstube a také centrum města ve středomořském stylu. Když se řekne Erding, vybaví se vám také pivo a prohlídky soukromého pivovaru Erdinger Weißbräu s průvodcem, které si můžete rezervovat předem na webových stránkách pivovaru. Do centra Mnichova, kosmopolitního města se srdcem, se z Erdingu snadno dostanete vlakem S-Bahn.

Mnichov – světové město se srdcem
Navštivte útulné zahradní pivnice nebo se nechte provést centrem města, okolo impozantních staveb a spousty obchodů. Odpočiňte si v krásných veřejných parcích, na loukách podél řeky Isar nebo v anglických parcích Mnichova. Zajděte si na slavné náměstí Marienplatz, kde se schází turisti, aby si poslechli známou zvonkohru na městské radnici. Projděte si také trh Viktualienmarkt, kde můžete ochutnat a zakoupit džusy, ovoce, zeleninu nebo nejrůznější lahůdky. V blízkosti leží také známé nákupní centrum Schrannenhalle, kde najdete rozmanité manufaktury a stravovací zařízení. Mnichov se hodí navštívit už jen kvůli nákupům. Nákupní centra jako Riem Arcaden nebo Olympia nabízí pod jednou střechou více než 200 obchodů a restaurací. Kompletní kulturní nabídku bavorského hlavního města završují nejrůznější muzea, jako například slavné Deutsche Museum, bezpočet výstav, hudebních a divadelních představení a Bavorská státní opera. Určitě neopomeňte také světoznámý Olympiapark nebo nově postavené výstavní centrum BMW Welt, které patří mezi pět nejoblíbenějších míst v Mnichově.

Pohodlný 3* Akzent Hotel v Aufkirchenu
Užijte si svůj pobyt na předměstí Mnichova a odpočiňte si v jednom ze 70 pokojů Akzent Hotelu Aufkirchen. Útulné pokoje nabízejí pohodlné postele a příslušenství pro přípravu kávy a čaje. Ráno pro vás bude nachystaná bohatá snídaně formou bufetu a večer si můžete dopřát italské speciality v hotelové restauraci Ristorante La Vigna nebo posedět v hotelovím baru. Hotel je výborně dostupný jak autem, tak i veřejnou dopravou. Nedaleké starobylé město Erding láká k procházkám a má co nabídnout i z hlediska kulinářských specialit. Do centra Mnichova se od hotelu snadno dostanete městskou hromadnou dopravou (S-Bahn).