Alexa Hotel Rujána, Německo ⭐️⭐️⭐️

Rujána – moře, bílé písečné pláže a strmé útesy 
Největší německý ostrov Rujána je skvělým místem pro dovolenou. Během svého pobytu zde budete obdivovat nádhernou rozmanitou krajinu s dlouhými písečnými plážemi, mělkými mořskými zátokami zařezávajícími se hluboko do pevniny, strmými útesy a borovými lesy. Baltské letovisko Göhren se nachází na východním cípu ostrova a stojí za návštěvu v kteroukoli roční dobu. Zatímco dvě rozlehlé písečné pláže lákají ke koupání nebo dlouhým procházkám, krásná příroda kolem zve k relaxaci po celý rok. V okolí se nacházejí nenáročné trasy pro kola i kolečkové brusle, které vedou rovinatým terénem a při projížďkách se navíc můžete kochat výhledy na moře.
I když je ostrov Rujána relativně malý, nachází se zde hodně zajímavých míst. Oblíbeným výletním místem je maják na nejsevernějším cípu Kap Arkona. Nejkrásnějším městem je Binz – elegantní lázeňské letovisko s krásnou promenádou a molem vedoucím daleko do moře, které z fotek zná celý svět. V severní části ostrova nedaleko přístavního města Sassnitz se nachází národní park Jasmund s křídovými útesy a bukovými lesy. Zklamání nebudou ani milovníci mořské kuchyně, kteří zde mohou ochutnat místní specialitu, rybí hamburger. 

Hotel Alexa – stylové ubytování na břehu Baltského moře
Hotel Alexa se nachází v centru přímořského letoviska Göhren na východě Rujány. Obě písečné pláže tohoto oblíbeného letoviska jsou od hotelu vzdálené pouhých 10 minut chůze. Hotel sídlí v impozantní vile, která je ukázkovým příkladem klasické lázeňské architektury a vašemu pobytu dodá jedinečnou atmosféru. Budete ubytovaní v útulném dvoulůžkovém pokoji s pohodlnými postelemi, TV, telefonem, trezorem, minibarem a vlastní koupelnou s fénem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu. Ráno si vychutnáte vynikající snídani formou bufetu v hotelové restauraci. Restaurace Alexa nabízí pestrý jídelní lístek. Po celý den si můžete objednat výborné pokrmy, které si vychutnáte buď uvnitř nebo na venku na terase na čerstvém vzduchu. Po vzrušujícím dnu si můžete vychutnat dokonalý odpočinek v hotelovém wellness centru, které je v řecko-římském stylu a pro vaši relaxaci nabízí krytý bazén s protiproudem, finskou saunu, páru, ale také fitness centrum.