Amsterdam Hotel Uithoorn, Holandsko ⭐️⭐️⭐️

Amsterdam svým návštěvníkům přináší ohňostroj zážitků
Rozsáhlý městský systém kanálů vás zve na plavbu městem, během níž můžete toto neobyčejné město prozkoumat pohodlným a zároveň tím nejexkluzivnějším způsobem. Ať už v malém člunu s elektrickým pohonem, na šlapadle nebo na okouzlujícím stylovém člunu, plavba po kanálu s kouzelnou kulisou Amsterdamu je absolutní nutností. Díky své atmosféře je Amsterdam dokonalým městem pro návštěvu plnou zážitků. Na vašem seznamu by neměla chybět návštěva slavného Van Goghova muzea, prohlídka historického domu Anny Frankové a prohlídka domu Gassan Diamonds, kde vás seznámí s průběhem zpracování surových diamantů. Vychutnejte si kávu v některé z mnoha kaváren nebo coffee shopu a nahlédněte do zajímavých butiků a obchůdků. Seženete zde úplně vše – od zajímavých kousků od začínajících návrhářů a zajímavých kousků z druhé ruky, přes vynikající sýry a další lahůdky až po knihy o umění. Začněte svůj nezapomenutelný výlet do Amsterdamu plánovat hned teď

Ve stylovém 3 * Amsterdam Hotelu Uithoorn pro Vás bude pobyt relaxací
Tento hotel si hned zamilujete. Nachází se na předměstí Amsterdamu v nádherném městečku Uithoorn. Do centra Amsterdamu se dostanete za pouhých 30 minut. Pláž je od hotelu vzdálená pouhých 20 kilometrů, takže si kromě návštěvy holandské metropole můžete vychutnat i odpočinek u moře. Budete ubytováni v komfortně zařízeném moderním pokoji, kde budete mít k dispozici pohodlné postele, psací stůl, telefon, set na přípravu čaje a kávy, bezdrátové připojení k internetu a televizi. Každé ráno si vychutnáte bohatou snídani v hotelové restauraci, kde si můžete vybrat z teplého i studeného bufetu. V hotelovém baru si můžete nechat namíchat osvěžující koktejl nebo si vychutnat vychlazené pivo a k tomu si zahrát šipky nebo kulečník. Pokud byste si chtěli udělat výlet na kole, můžete využít místní půjčovnu kol.

Uithoorn – ubytování na klidném místě a vzrušující Amsterdam na dosah
Nádherné město Uithoorn se nachází jen asi 15 km jižně od holandské metropole a je při návštěvě Amsterdamu oblíbeným místem pro ubytování. Takže pokud plánujete navštívit toto světově proslulé město a zároveň chcete bydlet stranou ruchu velkoměsta, pohodlný hotel Amsterdam v Uithoornu vás nadchne.