Atelier Hotel Design am Gardasee, Itálie ⭐️⭐️⭐️

Zažijte sladkou Itálii u jezera Lago di Garda!
Jezero Lago di Garda je skvělým tipem pro sportovce, gurmány a všechny, kteří si mají rádi odpočinek na sluníčku. Zažijete zde úchvatný mix největšího italského jezera a mohutného pohoří, které ho chrání před nepřízní počasí. Na březích jezera můžete objevovat romantické rybářské vesnice s nádhernými středověkými domy, pestrými obchůdky a útulnými restauracemi.

Altelier Design Hotel se nachází jen pár kroků od břehu jezera Lago di Garda. Hotel je nově zrekonstruován a nabízí je moderní stylové pokoje, posezení na střešní terase s výhledem na jezero, vynikající snídani formou bufetu a šampaňské s jahodami v hotelovém baru. Hotel je zasazen v krásné krajině provincie Trentino, kde zažijete dovolenou, na kterou se nezapomíná. Můžete se zde věnovat aktivitám pod širým nebem – sportu u jezera nebo v sedle horského kola, pěší turistice nebo jen tak relaxovat. Užijte si vynikající italskou kuchyni a kvalitní vína.

Lago di Garda je skutečným rájem pro dovolenou. Návštěvníci mohou obdivovat nádherné přírodní scenérie plné barev a bohatou vegetaci citroníků, oleandrů a magnólií. Chtěli byste konečně vyzkoušet paragliding, jízdu na koni, nordic walking nebo kolečkové lyže? Nebo byste raději strávili den u vody a vypůjčili si šlapadlo, windsurfing, kánoi nebo rovnou plachetnici? Pokud se vám nezamlouvá aktivní dovolená, pak můžete strávit den výhledem na vodu nebo jet obdivovat památky do nedaleké Verony, Milána nebo Benátek.

Pro tento hotel momentálně nenabízíme žádné poukazy.