Best Western Plaza Hotel Zwickau, Německo ⭐️⭐️⭐️⭐️

Poznejte Cvikov – město tisíce taktů: Citlivě zrenovované centrum města Vás doslova uchvátí! Skvostný Chrám sv. Panny Marie a nejstarší dochované obytné domy v Německu představují nevšední kompozici. Vše doplňuje 500 let starý koncertní dům Gewandhaus, radnice a koncertní a plesový dům „Nový svět“ s nejkrásnější secesní síň Saska. 

Automobilovou historii města můžete obdivovat v muzeu Augusta Horcha – jediném technickém muzeu motorových vozidel v Německu, které má sídlo v bývalém závodě na výrobu automobilů. Jsou zde k vidění vzácné a často jediné exponáty automobilů značek Horch, Audi, Wanderer, DKW. Kromě těchto společností se návštěvníci seznámí i s historií trabantů, které se v místní automobilce později vyráběly. Právě tovární značka Trabant, která v r. 2017 oslavila své 60. narozeniny, proslavila Cvikov po celém světě. Ve Cvikově je toho ale k vidění mnohem více. Pro milovníky klasické hudby může být lákadlem návštěva rodného domu světoznámého skladatele Roberta Schumanna.

AMEDIA Hotel Zwickau přestavuje hotel budoucnosti! Všechny AMEDIA hotely totiž představují novou generaci hotelů – nabízejí komfort, vynikající služby a všechny aktuálně dostupné komunikační a zábavní média. A to vše v příjemné atmosféře. Určitě oceníte prostorné moderně zařízené pokoje, které Vám nabízí veškeré představitelné 4* pohodlí. Každý pokoj je vybaven telefonem, satelitní TV, minibarem, trezorem, vysokorychlostním internetem a koupelnou se sprchou a WC. Středomořskou a mezinárodní můžete ochutnat v hotelové restauraci ESTIA. Relaxovat po příjemně stráveném dnu můžete v hotelovém wellness centru se saunou a večer můžete zakončit v salonku nebo na hotelové terase.

Pro tento hotel momentálně nenabízíme žádné poukazy.