Best Western Plus PLAZA Almere, Holandsko ⭐️⭐️⭐️⭐️

Vodní sporty, pláže & Amsterdam – nádherná destinace v Almere
Almere je moderní městečko u Markenského jezera (Markermeer) na předměstí Amsterdamu. Díky přímému vlakovému spojení Almere Centrum - Amsterdam Centraal je město ideálním výchozím bodem pro poznávání Amsterdamu, aniž byste se museli vzdát klidného spánku kvůli hluku velkoměsta. Blízkost vody přitahuje milovníky pláží a vodních sportů. K městu patří 42 km pobřeží a největší katamaránová pláž v Evropě.

Amsterdam je malebné město na řece Amstel proslulé svými vodními kanály, galeriemi s díly nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Turisté z celého světa sem přijíždějí, aby mohli obdivovat slavné obrazy, jako jsou například Slunečnice od Van Gogha. Za návštěvu stojí také známý amsterdamský dům Gassan Diamonds, kde Vás seznámí s průběhem zpracování surových diamantů. Uvidíte, jak se zde proměňují v nádherné prsteny či náhrdelníky. Amsterdam je městem na kole. Tento způsob dopravy je zde velmi oblíbeným a na kole se rychle dostanete ke všem zajímavým místům. Amsterdam je zajímavý i po setmění. V tomto městě je velmi pestrý noční život a mnoho návštěvníků zajímá zejména čtvrť Red Light District. V Amsterdamu můžete navštívit proslulé coffee shopy, ale i další podniky – bary, kluby a diskotéky. Užijte si noční prohlídku vodních kanálů a zažijete Amsterdam z úplně jiné perspektivy!

Prvotřídní hotel Best Western Plus PLAZA Almere
Moderní budova hotelu Best Western Plus PLAZA Almere se tyčí vysoko nad městečkem Almere, které leží na předměstí Amsterdamu. Jen pár kroků od hotelu se nachází vlakové nádraží Almere Centrum s přímým spojením na amsterdamské hlavní nádraží (20 minut). V hotelu se můžete těšit na kvalitní služby: váš dvoulůžkový pokoj má zvukotěsná okna a pohodlné lůžko s kvalitními matracemi pro váš spokojený spánek. K dispozici budete mít také TV s plochou obrazovkou, rychlé internetové připojení, set na přípravu kávy a čaje a koupelnou se sprchou a fénem. Každé ráno pro vás bude připravena bohatá snídaně formou bufetu. V hotelovém baru si můžete vychutnat šumivé nápoje a kvalitní vína. V hotelové restauraci Loetje nabízí vynikající pokrmy za příznivé ​​ceny.

Pro tento hotel momentálně nenabízíme žádné poukazy.