Chateau Kynšperk ⭐️⭐️⭐️⭐️

Chateau Kynšperk se kromě působivé zámecké atmosféry může pochlubit také výhodnou polohou v atraktivní oblasti západočeského lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary – Mariánské Lázně – Františkovy Lázně a je dobře dostupný díky nedaleké dálnici spojující Cheb a Karlovy Vary. Chateau Kynšperk představuje skvělou základnu k poznávání západních Čech - kterýmkoli směrem se od zámku podíváte, tam stojí za to se vypravit: např. lázeňská města, překrásné chráněné krajinné oblasti Slavkovský les a Český les, vodní nádrž Jesenice, historický Cheb, přírodní rezervace SOOS, hrady Loket či Bečov nad Teplou či klášter v Teplé.

Citlivě zrekonstruovaný barokní zámek Chateau Kynšperk nabízí stylové ubytování v elegantních zámeckých pokojích, moderní wellness centrum, vynikající zážitkovou gastronomii – a to vše obklopeno pečlivě upraveným zámeckým areálem. Budete ubytování v pokoji s kvalitními postelemi, ze kterých se můžete kochat výhledem do zámeckého parku nebo na kamenné nádvoří. Tu pravou zámeckou atmosféru ve Vašem pokoji vykouzlí kombinace moderního luxusu a nadčasové elegance. Koupelně dominuje zámecká vana na nožkách a obklady z přírodního kamene.
Chvíle odpočinku si vychutnáte v moderním wellness centru, kde můžete relaxovat ve finské sauně, páře, eukalyptové sauně a nebo v relaxačním bazénu se slanou vodou a tryskami. Dále zde na vás čeká skvělá nabídka relaxačních, zdravotních i kosmetických služeb, které si můžete objednat se slevou 20 %.
V Chateau Kynšperk si na své přijdou i gurmáni. Zámecká restaurace s venkovní terasou nabízí kreativní a lehkou kuchyni z čerstvých regionálních produktů. Odpoledne jsou zde servírovány domácí koláče a vynikající italské kávové speciality.

Pro tento hotel momentálně nenabízíme žádné poukazy.