Chateau Monty SPA Resort ⭐️⭐️⭐️⭐️

Luxus na zámku: Chateau Monty SPA Resort
Chateau Monty SPA Resort vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou a krásným prostředím. Tento romantický hotel sídlí v historické zámecké budově z roku 1901 jen deset minut chůze do centra. Nachází se v klidném prostředí krásného lesoparku nad městem a svým hostům nabízí unikátní vyhlídku. Hned po vstupu můžete ve vstupní hale obdivovat zdobený interiér kombinovaný s moderními prvky, mramorem a křišťálovými lustry.

Všechny pokoje jsou luxusně zařízené a každý má své jedinečné kouzlo. Můžete si vybrat útulný pokoj kategorie Standard se skosenými stropy a oddělenými pohodlnými lůžky, nebo pokoj kategorie Superior s širokou manželskou postelí. V každém pokoji budete mít k dispozici vlastní koupelnu, posezení, TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor, ledničku a župan a pantofle. Samozřejmostí je také zdarma připojení k internetu.

Nechte se během svého odpočinkového pobytu hýčkat od hlavy až k patě: během svého pobytu můžete zdarma využívat hotelové wellness centrum s bazénem, vířivkou a římskými lázněmi, kde si dokonale odpočinete. Pokud máte rádi aktivní odpočinek, máte k dispozici také neomezený vstup do fitness centra.

Dokonalý zážitek umocňuje také bohatá gastronomická nabídka. Každé ráno pro vás bude v honosné hotelové restauraci přichystaná vynikající snídaně formou bufetu s bohatým výběrem. Večer si v rámci polopenze pochutnáte na vynikající večeři. Vyberete si z několika druhů předkrmů, hlavních chodů i příloh, k dispozici bude také salátový bufet a sladkou tečku si zvolíte z nabídky domácích dezertů. Šálek dobré kávy, sklenku vína nebo dortík si můžete vychutnat v elegantním lobby baru. Chateau Monty SPA Resort je ideálním místem pro odpočinkovou dovolenou nebo relaxační wellness víkend.


Pobyt v Mariánské Lázně je skutečným zážitkem
Chateau Monty SPA Resort se nachází nad Mariánskými Lázněmi a je tak jejich nepřehlédnutelnou dominantou. Toto nádherné lázeňské město, zasazené do zalesněného údolí, je proslulé svými přírodními léčivými prameny a noblesní lázeňskou architekturou. Z hotelu se můžete kochat dechberoucím výhledem na celé město a okolní přírodu. Krátkou procházkou se dostanete do centra města, kde najdete řadu obchodů a kaváren. Nenechte si ujít procházku po romantické lázeňské kolonádě a zaposlouchejte se do libých tónů Zpívající fontány. Ochutnejte zdejší léčivé prameny a teplé lázeňské oplatky nebo si poslechněte živou hudbu v některé z mnoha moderních i tradičních kaváren. Za návštěvu stojí také unikátní Boheminium Park. Tento čtvrtý největší evropský park miniatur je zasazen v krásné přírodě na okraji města a nachází se zde propracované miniatury slavných českých hradů a zámků a mnoha dalších stavebních a technických památek z celé České republiky.

Od roku 2021 je krása a jedinečnost Mariánských Lázní oficiálně potvrzena také organizací UNESCO: Mariánské Lázně nyní patří mezi jedenáct výjimečných lázeňských měst ze sedmi zemí, které v rámci mezinárodní nominace „Slavná lázeňská města Evropy“ získalo zápis na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Mnoho památek, které můžete objevovat, se nachází také v okolí Mariánských Lázní: zámek Kynžvart, historický klášter Teplá a impozantní hrad Bečov. Pro milovníky zimních sportů jsou k dispozici také nedaleké lyžařské sjezdovky a místní kasino nabízí zábavu pro vzrušující večer. Samotné Mariánské Lázně jsou rájem pro milovníky přírody – mnoho turistických stezek a parků přímo vybízejí k dlouhým procházkám. Ponořte se do bohaté historie a léčivé atmosféry tohoto okouzlujícího lázeňského města a nechte se hýčkat v Chateau Monty SPA Resort.