Cihelny Golf & Wellness Resort ⭐️⭐️⭐️⭐️

Cihelny Golf & Wellness Resort – exkluzivní golfový a wellness resort v kouzelné přírodě
Chcete si užít romantiku a božský relax v top wellness resortu nedaleko Karlových Varů? Pak vám doporučujeme skrytý ráj pro milovníky relaxace a golfu, který leží jen 7 km od těchto světoznámých lázní. Špičkový 4* wellness hotel vám splní i ty nejnáročnější přání.
Budete ubytovaní v komfortním dvoulůžkovém pokoji, ve kterém vám personál kromě romantické výzdoby na uvítanou připraví i láhev prosecca a mísu s ovocem. K dispozici zde budete mít pohodlné postele, TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor, telefon, bezplatné připojení k internetu. V koupelně se sprchovým koutem pro vás budou nachystané měkké froté župany, pantofle, hotelová kosmetika a fén. Během svého pobytu budete mít neomezený vstup do moderního wellness centra, kde  načerpáte energii v každou denní dobu. Při koupání v bazénu s masážními tryskami nebo při lenošení ve vířivce se můžete přes prosklené stěny kochat výhledem na zelené greeny golfového hřiště a na Slavkovský les, který hotel obklopuje. K dispozici budete mít i čtyři sauny: bylinkovou a finskou sauna, laconium a páru. Tím to ale ani zdaleka nekončí. Těšte se na klasickou thajskou masáž, kterou si užijete po boku svého nejbližšího. Tato masáž vás oba uvede do dokonalého stavu uvolnění a zároveň posílí vaše vzájemné pouto. Každý den začnete bohatou snídaní formou bufetu a v ceně poukazu máti i jednu romantickou dvouchodovou večeři při svíčkách se sklenkou vína. Pro zakončení večera je ideální přilehlý Birdie's Bar.
Hrajete rádi golf? Hotel obklopuje 18jamkové golfové hřiště s parem 70 a 72. Toto idylické hřiště bylo navrženo designérskou firmou legendárního Garyho Playera a bylo otevřeno v roce 2001.

Karlovy Vary – lázeňská elegance obklopená nádhernou přírodou
Karlovy Vary jsou naše nejznámější a nejnavštěvovanější lázně a díky své jedinečné architektuře patří k nejkrásnějším evropským lázním. Zažijete pravou lázeňskou atmosféru během příjemných procházek mezi pěti kolonádami v okolí říčky Teplá, kde můžete ochutnat místní léčivé minerální prameny. Nenechte si ujít pohled na Karlovy Vary z výšky a vydejte se lanovkou na Výšinu přátelství, kde se nachází rozhledna Diana. Nejprve si vychutnáte dechberoucí výhledy na město a jeho okolí a potom se můžete vydat na příjemnou lázeňskou procházku po lesních stezkách, které lemují rozkošné altány. A jaký by to byl výlet do Karlových Varů, kdybyste nenakoupili nějaké tradiční dárky? Mezi nejoblíbenější patří výrobky světově proslulé sklárny Moser a porcelánky Thun, lázeňské oplatky nebo vynikající bylinný likér Becherovka, který je často nazýván 13. léčebným pramenem.

Pro tento hotel momentálně nenabízíme žádné poukazy.