Golf Hotel Morris Mariánské Lázně ⭐️⭐️⭐️⭐️

4* luxusní Golf Hotel Morris u golfového hřiště v Mariánských Lázních
Golf Hotel Morris se nachází přímo u Royal Golf Clubu v nádherném prostředí Slavkovského lesa. Budete ubytovaní v luxusně zařízeném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou.

Dopřejte si dokonalou relaxaci a každý den si užijte dvouhodinový pobyt v hotelovém wellness centru s vířivkou, saunou a relaxační zónou. Za poplatek si navíc můžete vybrat z velkého množství masáží a dalších procedur.

Atriová restaurace se specializuje na středomořskou kuchyni a každý měsíc nabízí různé vynikající speciality. Kromě každodenní snídaně si zde dopřejete také jednu večeři zdarma, která je pro vás již zahrnuta v ceně balíčku. Během dne si můžete dopřát lahodné koktejly, kávu i různé dezerty. Během pěkných dnů si můžete vychutnat pobyt na letní terase, která patří k restauraci.

Relaxace a očista těla v Mariánských Lázních
Mariánské Lázně jsou skvělým místem pro wellness pobyt pro všechny, kdo hledají relaxaci, krásnou přírodu, kulturní zážitky a odpočinek od každodenního života. Kdo by neznal tyto lázně, které jsou proslulé svými minerálními prameny a kolonádou se Zpívající fontánou, kde si můžete ochutnat minerální vody přímo z pramenů. Zdejší minerálními prameny totiž pomáhají uvolnit napětí a stres a detoxikovat tělo. Město je obklopeno krásnými parky jako je například Lesní park, park Boheminium a park Kladská. Pokud máte rádi golf, Mariánské Lázně jsou pro vás ideálním místem, protože město nabízí několik vynikajících golfových hřišť a u přímo u jednoho z nich se nachází váš hotel! Ve městě se nachází několik muzeí a galerií a pořádá se zde mnoho kulturních akcí, jako jsou koncerty, divadelní představení a různé festivaly. Mariánské Lázně jsou klidné a tiché město, kde si během svého pobytu můžete odpočinout a načerpat novou energii.