Grandhotel Pupp ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Karlovy Vary – lázeňská elegance obklopená nádhernou přírodou
Karlovy Vary jsou naše nejznámější a nejnavštěvovanější lázně a díky své jedinečné architektuře patří knejkrásnějším evropským lázním. Zažijete pravou lázeňskou atmosféru během příjemných procházek mezi pěti kolonádami v okolí říčky Teplá, kde můžete ochutnat místní léčivé minerální prameny. Na nejkrásnější Mlýnské kolonádě si můžete pořídit fotografii na památku a na Vřídelní kolonádě zase můžete obdivovat nejznámějším karlovarským pramen Vřídlo, který tryská až 12 m vysoko. Neobvyklým zážitkem je také návštěva muzea Jana Bechera, kde se dozvíte, jak probíhá proces výrovy a můžete si vychutnat i degustaci tohoto slavného likéru. Nezbytnou součástí návštěvy Karlových Varů je i prohlídka tradiční sklářské huti světoznámé sklárny Moser a návštěvnického centra Moser, kde zároveň seženete ty nejoblíbenější skleněné suvenýry. Nenechte si ujít pohled na Karlovy Vary z výšky a vydejte se lanovkou přímo od Grandhotelu PUPP na Výšinu přátelství, kde se nachází rozhledna Diana. Nejprve si vychutnáte dechberoucí výhledy na město a jeho okolí a potom se můžete vydat na příjemnou lázeňskou procházku po lesních stezkách, které lemují rozkošné altány. I okolí Karlových Varů nabízí řadu aktivit. Oblíbené turistické trasy vás provedou údolím Ohře a na kole můžete dojet až do Krušných hor. A děti určitě potěší návštěva nedalekého lanového centra Svatý Linhart.


V 5* Superior Grandhotelu PUPP zažijete hollywoodské okamžiky
Grandhotel PUPP je neodmyslitelně spojen s filmem. Díky své jedinečné atmosféře se již mnohokrát stal kulisou při natáčení slavných filmů, z nichž nejznámější je bezesporu bondovka Casino Royale s Danielem Craigem a Evou Green, Poslední prázdniny s Gérardem Dépardieu, ale třeba také legendární Vrchní, prchni. V tomto hotelu jsou také každoročně ubytovány největší hvězdy Mezinárodního filmového festivalu, jako je Jean Reno, Michael Douglas, Oliver Stone, Sharon Stone, Morgan Freeman, Helen Mirren a mnoho dalších.

I vy se zde budete cítit jedinečně. Ubytování budete v luxusním dvoulůžkovém pokoj, kde budete mít k dispozici satelitní TV, Sky TV, trezor, set na přípravu kávy a čaje a vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou a fénem. Samozřejmostí je zdarma připojení k internetu. Každý pokoj je jedinečný a v celém hotelu nenajdete dva totožné. Svůj den začnete vynikající snídaní s bohatým výběrem z teplého a studeného bufetu, která se podává v Mramorovém sálu. Speciální menu z lokálních surovin, které je vždy sestaveno podle aktuální ročního období, si zase můžete vychutnat v restauraci Malá dvorana. Po vzrušujícím dni plném zážitků si odpočinete v moderním hotelovém wellness centru, které vám poskytne dokonalou relaxaci pro tělo i mysl. Je vybaveno bazénem s protiproudem, ​​vířivkou, meditačním bazénkem s podvodní hudbou, masážním bazénkem pro relaxaci nohou, finskou saunou, bylinnou parní lázní, parní lázní, ledovou kašnou a relaxační místností. Nechte se hýčkat ještě více a dopřejte si Ajurvédské masáže, které vycházejí z prastarých indických nauk a jejich cílem je celkové uvolnění a uvedení  vašeho organismu do rovnováhy. Během svého pobytu můžete využívat i hotelové fitness centrum s tradičními posilovacími stroji, ale i s kardio zónou s běžeckými a cyklo trenažery. Na recepci si můžete za poplatek vypůjčit hole na nordic walking nebo elektrokola a přímo od hotelu se vydat na výlet okolními lesy nebo údolím podél řeky Ohře. Hotel je vyhledávaný také milovníky golfu, protože známé hřiště Golf Resort Karlovy Vary je od hotelu vzdálené jen 10 minut jízdy.