Hotel Alpenhof Wallgau, Německo ⭐️⭐️⭐️

Lyžování v Garmisch-Partenkirchen a treking v turisticky mimořádně oblíbeném parku KarwendelV nejvyšší alpské lyžařské oblasti Německa Garmisch-Partenkirchenu je sezóna po celý rok! Pohádková krajina s čistým ovzduším dělá z Garmisch-Partenkirchenu známý turistický cíl. Od podzimu až do jara je lyžařský areál na hoře Zugspitze magnetem pro lyžaře i snowboardisty. V létě jsou zde k dispozici stezky k sedlu Kramer, ke zřícenině hradu Werdenfels nebo pro profesionální sportovce až na vrchol Zugspitze. Po cestě si můžete odpočinout na mnoha horských pastvinách.

Užijte si horský vzduch v národním parku Karwendel, který se majestátně rozkládá mezi Bavorskem a Tyrolskem. Karwendel nabízí ideální podmínky pro všechny milovníky trekingu. Prozkoumejte okolní krajinu během jednoduchých procházek, na delších výšlapech nebo na náročných horolezeckých túrách.

Užijte si úchvatné alpské panorama a pobyt ve stylovém 3* Hotelu Alpenhof Wallgau
Budete ubytování v útulném dvoulůžkovém pokoji s kabelovou TV, balkonem a koupelnou se sprchovým koutem. Pokoje jsou vybaveny v tradičním bavorském stylu a v příjemné atmosféře, která zde panuje, se budete cítit jako doma. Hotelová restaurace pro Vás připraví bavorské lahůdky i mezinárodní pokrmy z regionální produkce. V teplejších dnech si na panoramatické terase můžete vychutnat sluneční paprsky a dech beroucí výhled na okolní alpskou krajinu. Pro lyžaře je v hotelu k dispozici také lyžárna a sušárna. Pro cestování po okolí můžete využít autobusy pro turisty, které staví přímo před hotelem. Zdarma Vás svezou do Krünu, Mittelwaldu a Elmau. Pravidelnou autobusovou linkou nebo autem se pohodlně dostanete také do nedalekého Garmisch-Partenkirchen.

Pro tento hotel momentálně nenabízíme žádné poukazy.