Hotel Baltic Stralsund, Německo ⭐️⭐️⭐️⭐️

Rujána – moře, bílé písečné pláže a strmé útesy 
Největší německý ostrov Rujána je skvělým místem pro dovolenou a nabízí ideální kombinaci pasivního a aktivního odpočinku. Jsou tu nádherné trasy pro kola i kolečkové brusle, které vedou nenáročným rovinatým terénem. Při projížďkách navíc můžete obdivovat výhledy na moře.
Na Rujáně se ocitnete v nádherné rozmanité krajině s dlouhými písečnými plážemi, mělkými mořskými zátokami zařezávajícími se hluboko do pevniny, strmými útesy a borovými lesy. 
I když je ostrov malý, nachází se na něm hodně zajímavých míst. Oblíbeným výletním místem je maják na nejsevernějším cípu Kap Arkona. Nejkrásnějším městem je Binz – elegantní lázeňské letovisko s krásnou promenádou a molem vedoucím daleko do moře, které z fotek zná celý svět. V severní části ostrova nedaleko přístavního města Sassnitz se nachází národní park Jasmund s křídovými útesy a bukovými lesy. Zklamání nebudou ani kulináři, kteří zde mohou ochutnat místní specialitu, rybí hamburger. Na pohled stejný jako klasický, jen je v něm místo masa chutný kus ryby. 

4* arcona HOTEL BALTIC Stralsund – stylové ubytování na břehu Baltského moře
Hotel se nachází v malebném přístavním městě Stralsund, takže získáte ideální ubytování nejen pro objevování tohoto historického hanzovního města, ale i baltského pobřeží a ostrova Rujány. Do historického centra města se od hotelu pěšky dostanete už za pár minut, stejně tak jako k pobřeží a mostu vedoucímu na ostrov.
Budete ubytování v moderním komfortním pokoji s pohodlnými postelemi, koupelnou a zdarma připojením k internetu. Ráno si vychutnáte bohatou snídaní z gurmánského bufetu v hotelové restauraci. Po dni plném zážitků si můžete zacvičit v hotelovém fitness centru nebo za malý poplatek relaxovat v sauně. V tomto 4* hotelu se můžete těšit na nezapomenutelný pobyt a prvotřídní služby.

Stralsund– významný přístav & vstupní brána na ostrov Rujánu 
V romantickém turistickém přístavu můžete obdivovat krásné plachetnice a zároveň odsud můžete vyrazit na vyhlídkovou plavbu kolem pobřeží nebo na nedaleký ostrov Rujánu. Vpřístavu je zakotventaké vzácný historický trojstěžník, který ohromínejen milovníky plachetnic.V jedné z mnoha přístavních restaurací byste svým chuťovým pohárkům určitě měli dopřát nezapomenutelný zážitek a vybrat si ze široké nabídky čerstvých ryb a mořských plodů. Historické centrum Stralsundu je po právu od roku 2002 zapsáno na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Nachází se zde mnoho hrázděných a gotických domů z neomítnutých cihel, které spolu s dlouhými plážemi a svěžím mořským vánkem tvoří nádherný celek, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Pro tento hotel momentálně nenabízíme žádné poukazy.