Hotel Boss Varšava, Polsko ⭐️⭐️⭐️

Moderní metropole Varšava má co nabídnout
Hlavní město Polska se skládá ze svou částí, historického Starého města a moderní čtvrti Praga, kde se nachází mnoho moderních hotelů, zoologická zahrada a ruská tržnice. Centrum Starého Města bylo po 2. světové válce kompletně nově vystavěno a vzhled se podařilo obnovit tak, že budovy vypadají jako 200 let staré. V této čtvrti naleznete spoustu památek, proto je také Staré město právem zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO. Projděte si malebné uličky Starého města i nábřeží podél Visly, navštivte některou z kaváren a obdivujte středověké kostely a paláce, kterých je ve městě více než 100. Za zmínku stojí impozantní Královský hrad v centru města, romantický Palác Lazienki nebo-li Palác na vodě, který se nachází v rozlehlém parku Lazienki a především po dlouhá léta druhá nejvyšší stavba Evropy a nejvyšší stavba Polska 237 metrů vysoký Palác kultury v centru města, který napodobuje styl newyorských mrakodrapů a je bezesporu jedním ze symbolů Varšavy.

Hotel s TOP hodnocením a perfektním spojením do centra Varšavy
Naplánujte si svůj výlet do Varšavy a hned se můžete začít těšit na pobyt v hotelu, který se nachází v klidné oblasti Mazovského parku a přitom na dosah rušné metropole. Hotel nabízí 136 moderně zařízených pokojů s klimatizací, které Vám po vzrušujícím dni ve Varšavě zaručí dokonalý odpočinek a relaxaci. Ve svém pokoji budete mít k dispozici pohodlnou postel, TV, připojení k internetu a prostornou koupelnu se sprchou a fénem.Hotelová restaurace pro Vás připraví bohatou snídani formou bufetu, vynikající teplé i studené občerstvení a tradiční polské pokrmy, mezi které patří plněné pirohy nebo vynikající boršč. Kromě hotelové restaurace můžete ochutnat tradiční polskou kuchyni také ve stylové hospodě s krbem. V hotelu se můžete věnovat také celé řadě aktivit, jako je bowling, stolní fotbal nebo šipky. K dispozici je také moderně vybavená posilovna a možnost objednání masáží.
Hotel Boss se nachází pouhých 15 kilometrů od centra Varšavy, v klidné čtvrti Miedzeszyn, v blízkosti stejnojmenné stanice vlaku. Do centra města se tak pohodlně dostanete už za půl hodinky.