Hotel Bräurup, Rakousko ⭐️⭐️⭐️⭐️

Relaxace nedaleko Zell lam See v zimě i v létě
Hotel Bräurup se nachází v Mittersillu – typickém rakouském horském městečku mezi oblíbeným prázdninovým regionem Vysoké Taury a Kitzbühelskými Alpami. Mittersill je v létě oblíbeným místem pro turisty i cyklisty a v zimě je zase rájem pro všechny milovníky zimních sportů. Sjeďte na lyžích do údolí po upravených sjezdovkách ve ski areálech Zell am See, Kaprun nebo Mayerhofen anebo se těšte na romantickou jízdu na saních tažených koňmi. Neopakovatelným zážitkem v Salcbursku je také rybaření, při kterém si můžete vychutnat klid a krásu okolní přírody.
Abyste si užili tento region se všemi jeho rozmanitými nabídkami a možnostmi, máte v období od 1. května do 31. října k dispozici letní kartu Nationalpark Sommercard, se kterou je možné navštívit 60 různých atrakcí, jako jsou například kulturní i přírodní památky, muzea nebo volnočasové a sportovní areály. Nationalpark Sommercard dále umožňuje využívání lanovek či lokální veřejné dopravy zdarma. Salcbursko vám nabízí tolik možností, že tady se rozhodně nudit nebudete.

Tradice a vřelá pohostinnost v hotelu Bräurup v Mittersillu
Útulný rodinný hotel Bräurup je veden s typickou rakouskou srdečností už mnoho let. Budova hotelu pochází ze 14. století a v průběhu let byla několikrát se vkusem zrekonstruována. S tradičním exteriérem hotelu kontrastují moderní a komfortně zařízené pokoje. V interiéru se snoubí moderní design s prvky typickými pro tento region. Hotel má dokonce vlastní pivovar, jehož výborné pivo Bräurup si můžete vychutnat v hotelovém baru. V hotelové restauraci se vaří výhradně z čerstvých regionálních produktů. Můžete zde ochutnat pstruhy z řek kolem Mittersillu, pinzgauské hovězí od místních farmářů a zvěřinu z oblastí národního parku. Odpočinout si můžete v moderním hotelovém wellness centru se dvěma klasickými saunami, aroma parní lázní, vodním lůžkem, relaxační místností a fitness centrem.