Hotel Du Lac in Lavarone, Itálie ⭐️⭐️⭐️

Idylická dovolená v Jižním Tyrolsku
Nádherná příroda Jižního Tyrolska každoročně láká mnoho návštěvníků z celého světa. Malebné městečko Lavarone poblíž měst Trenta a Rovereta je obklopeno zelenými loukami a hustými lesy. V srdci tohoto regionu – a hned vedle hotelu – se nachází idylické jezero Lavarone, kde se můžete nejen koupat a provozovat vodní sporty, ale i rybařit. V okolí Lavarone si na své přijdou nejen milovníci pěší turistiky a cyklistiky, ale i dalších outdoorových sportů. Najdete zde velký výběr tras vedoucích v krásném prostředí s různými stupni obtížností, vhodných pro procházky, pro jízdu na horském kole a nordic walking. Zvláště atraktivní je také nedaleká cyklotrasa známého závodu "100 km dei Forti", která vede krásnou krajinou Trentina kolem sedmi pevností z 1. světové války.
Lavarone je obklopeno rozsáhlou pahorkatinou Alpe Cimbra s kratšími modrými a červenými sjezdovkami. Přímo v Lavarone se nachází Ski Center Lavarone s několika jednoduššími sjezdovkami pro nenáročné lyžaře. Rozsáhlejší areál Skiarea Folgaria Fiorentini se nachází jen o něco dále.

Tradiční hotel Du Lac na břehu jezera Lavarone
Hotel Du Lac je rodinný hotel s bohatou historií, který se nachází na břehu jezera Lavarone ve stejnojmenném městečku. Od svého otevření v roce 1901 hostil mnoho slavných osobností, jako byl například Siegmund Freud. Díky své bezkonkurenční poloze je ideálním výchozím bodem pro odpočinkovou i aktivní dovolenou v Jižním Tyrolsku. Budete ubytování v útulném dvoulůžkovém pokoji s historickým nábytkem, televizí, telefonem, trezorem a vlastní koupelnou s fénem. Zařízení pokojů je inspirováno krásou přírody, takže zde na vás bude dýchat příjemná atmosféra. V hotelové restauraci si každé ráno vychutnáte výbornou snídani formou bufetu. Během dne si zde můžete vybrat z široké nabídky tradičních pokrmů z místních surovin a ochutnat výborná italská vína. Šálek dobré kávy si můžete vychutnat na velké sluneční terase s výhledem na jezero. Hotelovým hostům je dále k dispozici soukromý park, stolní tenis, společenská místnost, vyhřívaná lyžárna a úschovna horských kol.