Hotel Element ⭐️⭐️⭐️⭐️

Moderní otevřený Hotel Element na břehu Lipna
Moderní otevřený hotel Element leží na břehu lipenské přehrady, jen pár metrů od Mariny Lipno. Na vaši návštěvu se těší ochotný a vstřícný personál, který vám bude po celou dobu vašeho pobytu nabízet prvotřídní služby. Podle toho, zda pojedete jen ve dvou nebo i s dětmi, si vyberete variantu ubytování v dvoulůžkovém, třílůžkovém nebo v rodinném pokoji. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny a splní vaše nejnáročnější očekávání. Po dni plném zážitků v okolí Lipna ulehnete do pohodlné postele ve svém pokoji, kde budete mít k dispozici vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou, TV, minibar, rychlovarnou konvici, telefon, bezplatné připojení k internetu, trezor a mnoho dalšího.
Neobyčejné gastronomické zážitky vás čekají v hotelové restaurací Stodola, kde pro vás šéfkuchař Michal Hruda připraví tradiční jídla v moderním pojetí. Každé ráno si pochutnáte na bohaté snídani formou teplého a studeného bufetu. Večer pro vás bude přichystaná vydatná večeře o třech chodech, které zahrnují polévku, hlavní chod a sladkou tečku. K večeři si můžete jednou za pobyt objednat i láhev prosecca zdarma. Na výborných dortících a dezertech si pochutnáte v hotelové cukrárně Povidloň, ze které pocházejí i sušenky, které pro vás budou nachystané na přivítanou na pokoji. V hotelu jsou srdečně vítaní i malí hosté, pro které je zde připravený tematický dětský koutek s krásnými hračkami.

Náš tip: Využijte Lipno Card! Je to karta plná výhod, která změní váš pobyt na Lipně na dovolenou plnou zábavy. Získáte slevy na sportovní aktivity, vyhlídkové plavby, půjčení sportovního vybavení, vstupy na zámky, hrady, do muzeí či cestování s ČD po české Šumavě. Karta je zdarma, na recepci stačí složit zálohu 100 Kč.

Lipno – nádherné místo pro relaxaci a odpočinek během celého roku
Lipno a jeho okolí je ideální destinací pro všechny milovníky aktivního odpočinku. Na Lipně najde zábava celá rodina a ze široké palety aktivit si zde vyberou děti, dospělí, teenageři i prarodiče.
Vodní ráj Aquaworld Lipno se nachází hned u hotelu Element v prostorách Mariny Lipno a můžete zde relaxovat za každého počasí. Je zde pro vás připravena řada atrakcí: plavecký bazén, kruhový bazén s atrakcemi, divoká řeka s peřejemi a protiproudem, dětské brouzdaliště s vodním hříbkem, whirlpool, bazének s masážními tryskami, perličková sedačka se vzduchovými tryskami, tlaková sprcha a mnoho dalšího. Oblíbenou celoročně otevřenou atrakcí je Stezka korunami stromů, která je citlivě zasazena do okolního smíšeného lesa. Její délka je 372 m a vede až ve 24 metrové výšce. Stezka je zakončena 40 metrovou vyhlídkovou věží, odkud se vám naskytne fantastický výhled jak na Lipenské jezero a nádherné okolí Šumavy, tak až na vrcholky Alp. Nezapomenutelný zážitek vám zaručí jízda po unikátním tobogánu, který z vrcholu vede středem vyhlídkové věže.
Pro rodiče s dětmi je lákavá návštěva zážitkového parku Království lesa. Malí návštěvníci se zábavným způsobem seznámí s děním v mechu, lesních houštinách nebo v mraveništi. Starší děti se zase mohou vydovádět na obří lesní trampolíně nebo prověřit svoji fyzickou zdatnost na originálních prolézačkách, lanovkách, stromových městečkách a v bludištích.
Okolí Lipna je vhodné také pro všechny milovníky cyklistiky. Většinu trasy kolem jezera tvoří nenáročný rovinatý terén, takže si zde můžete užít i nenáročné rodinné cyklovýlety. Nikoho navíc nepřekvapí, že jsou zde ideální podmínky i pro in-line bruslaře.
Zimní radovánky si užijete ve Skiareálu Lipno, kde na vás čeká 13,5 km sjezdovek, 4 pohodlné lanovky, snowpark, zábavná skicrossová trať a výukové hřiště Fox park s pojízdnými koberci. Během teplých dnů si na Lipně užijete všechny možné vodní sporty: výlety na loďkách nebo na šlapadlech, ale i jachting, windsurfing nebo kiteboarding. V blízkosti vašeho hotelu se nachází upravovaná travnatá pláž s pískem a postupným vstupem do vody. V okolí se nachází několik bister, dětských hřišť a půjčoven lodí a šlapadel.
Ale to pořád ještě není vše. Na Lipně si můžete vyzkoušet adrenalinový sjezd sjezdovky na koloběžce, jízdu na bobové dráze, lanový park, projet si s rodinou floutrejlovou trasu nebo se vydat na vyhlídkovou plavbu parníkem. Objednejte si svůj pobyt na Lipně ještě dnes!