Hotel Montbriand Antony Paříž, Francie ⭐️⭐️⭐️⭐️

Elegantní Hotel Montbriand Antony Paris na půvabném pařížském předměstí
Butikový hotel Montbriand Antony se nachází na jihu Paříže v krásném prostředí residenční čtvrti Antony. Jen 5 minut chůze od hotelu se nachází stejnojmenná stanice Antony, odkud se bez přestupu dostanete do centra francouzské metropole za pouhých 20 minut. Budete ubytování v elegantně zařízeném dvoulůžkovém pokoji kategorie Standard s internetovým připojením zdarma, TV s plochou obrazovkou, minibarem, setem na přípravu kávy a čaje a s vlastní koupelnou. V hotelovém lounge je hostům k dispozici kulečníkový stůl, pohodlné pohovky a videohry. Nechte se během své dovolené rozmazlovat kulinářskými specialitami: každé ráno si vychutnáte francouzskou snídani, která je pro vás zahrnuta již v ceně. Na obědy a večeře si můžete zajít do některé z mnoha restaurací a kaváren v okolí, které nabízejí francouzskou i mezinárodní kuchyni. S výběrem restaurace vám ochotně pomůže hotelový personál.

Romantický pobyt v Paříži i kouzelný zámek Versailles
Během svého pobytu v hotelu Montbriand Antony můžete využívat výborné spojení do Paříže: linkou RER B se do centra metropole dostanete za pouhých 20 minut. První zastávka při vaší návštěvě Paříže musí být rozhodně Eiffelova věž, která je nepřehlédnutelným symbolem města. Vydejte se výtahem až na vrchol a užijte si neopakovatelný pohled na celou Paříž. Pokud vás láká umění, nesmíte vynechat Louvre. Toto nejnavštěvovanější muzeum světa se svou Mona Lisou je pro milovníky umění opravdovým rájem. Po návštěvě muzea si můžete odpočinout v zahradě Tuileries, která nabízí nádherné prostředí pro všechny romantické duše toužící po relaxaci. Nenechte si ujít ani procházku podél Seiny, která vás zavede až k majestátní katedrále Notre-Dame. Tato gotická krása byla svědkem všech významných historických událostí a ze svých věží nabízí úchvatný výhled na město. Paříž je město gurmánů. Na svých cestách okolo slavných památek si nenechte ujít příležitost ochutnat tradiční francouzské delikatesy - bagety, croissanty, macarons nebo různé sýry.

 

Z předměstí Antony se autem za pouhých 20 minut dostanete k další velmi výjimečné pamětihodnosti – ke slavnému zámku ve Versailles, který je jednou z nejnavštěvovanějších památek ve Francii. Tento královský palác je známý svou nádhernou architekturou, velkolepými zahradami a slavnostními sály, které kdysi sloužily jako sídlo francouzských králů. Pro milovníky historie a umění je to během pobytu v Paříži nezbytná zastávka.