Hotel Müggelsee Berlin, Německo ⭐️⭐️⭐️⭐️

Berlín – město plné života  
Berlín je městem pro všechny Vaše smysly – je to město památek, kultury a umění, architektury a přírody. Berlín se prezentuje především jako tolerantní a avantgardní město, které je otevřeno všemu novému. Se svými 150 koncertními halami a divadly, třemi operami, bezpočtem kin a téměř 170 muzei nabízí rozmanitost, kterou Vám dnes nabídne jen málokteré velkoměsto. Díky stovkám klubům, barům, kavárnám a hospodám je Berlín po celém světě známý také pro svůj pestrý noční život. Většina nočních podniků totiž zavírá až v časných ranních hodinách - pokud tedy vůbec. Berlín je jedničkou také v nákupních možnostech. Vedle známých nákupních ulic Friedrichstrasse a Kurfürstendamm se spoustou obchodů a obchodním centrem KaDeWe lze různé zajímavé butiky a obchody nalézt v různých městských částech Berlína. Jak vidíte, Berlín rozhodně stojí za návštěvu!    

Vynikající lokalita na břehu Müggelsee
Hotel Müggelsee Berlin se idylicky nachází na břehu Müggelsee –  jednoho z nejkrásnějších jezer v Berlíně. Příjemně zařízené pokoje mají k dispozici prostorný balkon s výhledem na malebné okolí a na jezero. Váš den začne pestrou snídaní formou bufetu v hotelové restauraci. V případě hezkého počasí si snídani můžete vychutnat na terase, odkud je nádherný výhled na jezero. Dokonalou relaxaci naleznete v hotelovém wellness centru o rozloze 500 m², kde si můžete vybrat mezi 4 saunami a odplavit každodenní stres ve vířivce.    

Berlín a Müggelsee
Berlínská čtvrť Treptow-Köpenick se sedmi jezery a řekami Sprévou a Dahme je největším rájem volného času a vodních sportů v Berlíně. Na své si zde přijdou všichni milovníci přírody i aktivního odpočinku: upravené lesní cesty jsou ideální pro dlouhé procházky i turistické a cyklistické výlety. Müggelsee je jedním z největších jezer v Berlíně. Rozlehlé pláže s přilehlými restauracemi a kavárnami poskytují dostatek prostoru pro relaxaci a k dispozici je zde i velký výběr půjčoven loděk či možnost vyhlídkových projížděk lodí. A pokud zatoužíte po návštěvě pulzujícího centra Berlína, není problém! Spojení do centra je velice jednoduché. Autobus vás za pár minut doveze k zastávce vlaku, který jezdí co deset minut a za dalších 20 minut už se můžete procházet po náměstí Alexanderplatz, kolem budovy Říšského sněmu nebo uličkami známé čvrti Kreuzberg plné originálních obchodů a kaváren, a užívat všech lahůdek, které Berlín nabízí.

 

[{ oxcontent ident="q4gf17c22e4f89c4106452cf7e282f4e" }]

Pro tento hotel momentálně nenabízíme žádné poukazy.