Hotel Prens Berlín, Německo ⭐️⭐️⭐️

Hotel Prens: vynikající poloha v módní berlínské čtvrti Kreuzberg
Útulný 3* Hotel Prens se nachází v centru města a je skvělou volbou pro váš pobyt v Berlíně. Ke stanici metra Schönleinstraße je to od hotelu pouhých 150 m a ke Kottbusser Tor asi 500 m. Ubytováni budete v moderním, krásně zařízeném dvoulůžkovém pokoji. K vybavení patří pohodlná lůžka, TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, trezor a koupelna se sprchou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu. Těšte se na vřelou berlínskou pohostinnost a skvělé služby na nepřetržitě otevřené recepci a v lobby baru. Každé ráno si pochutnáte na skvělé snídani, která je již zahrnuta v ceně.

Berlín vás přivítá s otevřenou náručí a vtáhne vás do svého pulzujícího srdce
Trendy čtvrť Kreuzberg je plná života a na každém rohu můžete obdivovat pouliční umění nebo ochutnat multikulturní pochoutky. U Admirálského mostu si můžete poslechnout pouliční hudebníky. Z hotelu se během chvilky dostanete také ke známým berlínským památkám: například náměstí Alexanderplatz s vysokou televizní věží je vzdáleno pouhých 10 minut jízdy autem a na náměstí Gendarmenmarkt, odkud se můžete projít po bulváru Unter den Linden až ke slavné Braniborské bráně, je to jen 20 minut.
Prohlédněte si historické památky jako je Berlínská katedrála, Braniborská brána a budova Říšského sněmu a okuste nezapomenutelný noční život. Berlín však láká i na gastronomické dobrodružství. Ochutnejte lahůdky v prémiových restauracích nebo se vydejte do místních bister a ochutnejte něco skutečně autentického, jako je například klobása s kari. Berlín je město, které vám nabídne dokonalý mix historie, kultury, jídla a zábavy. Tak neváhejte a navštivte Berlín.