Hotel Ramada Graz, Rakousko ⭐️⭐️⭐️⭐️

Poznejte fascinující město Graz, neboli Štýrský Hradec, skutečný klenot v srdci Štýrska v jižní části země.
Hledáte ubytování v Grazu? Ponořte se do bohaté historie města při procházce půvabnými uličkami historického centra, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a nabízí řadu možností pro ubytování v centru Grazu. Obdivujte působivou architekturu Štýrského dómu a ultramoderní budovu Domu umění (Kunsthaus Graz).

Navštivte také uměle vytvořený plovoucí ostrov Mur (Murinsel) uprostřed řeky Mur, který je ke břehům připoután dvěma lávkami pro pěší a připomíná velkou převrácenou mušli. Užijte si výhledy na město z nad městem se tyčícího zámeckého vrchu Schlossberg s impozantní hodinovou věží, nejznámějším symbolem města. Na vrcholu si vychutnáte nádherné výhledy na město a okolí a lze sem vyjít pěšky nebo využít lanovku. Pro ty, kteří touží po maximálním dobrodružství, vede dolů originální skluzavka s názvem „The Slide“.

Za návštěvu stojí také Zámek Eggenberg, největší a nejvýznamnější barokní zámecký komplex ve Štýrsku. Graz nabízí také mnoho nevšedních kulinářských zážitků. Můžete zde ochutnat tradiční štýrské pokrmy jako je například kombinace sýrů, špeku a šunky servírovaná na dřevěném prkýnku a doplněná sklenkou výborného místního vína. Nejznámějším symbolem štýrské gastronomie je však rozhodně dýně, ze které se připravují polévky, moučníky či přílohy, ale především olej z dýňových semínek.

Projděte se kolem malebné řeky Mur, vychutnejte si piknik u jezera Schwarzlsee, nebo vyrazte za město do přírody po oblíbené jihoštýrské vinařské trase. Graz je město, které vás nadchne svým šarmem, historií i přírodními krásami v okolí. Najděte ideální ubytování v Grazu a zažijte nezapomenutelný pobyt.

Poznejte krásný Graz a ubytujte se v moderním hotelu se snídaní
Hotel Ramada Graz se nachází na jihu štýrské metropole nedaleko letiště Graz a pouhých 30 minut hromadnou dopravou do centra města. Kousek od hotelu se nachází Rakouský sochařský park (Skulpturenpark) a oblíbené jezero Schwarzlsee s širokou nabídkou volnočasových aktivit. Hotel má vlastní restauraci s originálními štýrskými pokrmy i mezinárodními specialitami a útulný bar. Připraven pro vás bude dvoulůžkový pokoj s pohodlnou postelí a s koupelnou s vanou. K dispozici budete mít individuálně nastavitelnou klimatizaci, bezplatné připojení k internetu, konvici na přípravu kávy a čaje a TV s plochou obrazovkou. Během celého svého pobytu budete moci v otvírací době využít neomezený vstup do sauny a fitness centra zdarma.