Hotel San Pancrazio, Itálie ⭐️⭐️⭐️

Idylický hotel San Pancrazio mezi Milánem a jezerem Lago di Garda
Hotel San Pancrazio leží uprostřed malebné přírody na okraji Bergama, pouhých 15 km od letiště Milano-Bergamo (Orio al Serio Airport). Díky své poloze je ideálním výchozím bodem pro poznávání krásných údolí kolem Bergama, ale i nedalekého Milána nebo jezera Lago di Garda. Hotel San Pancrazio vám nabízí oázu klidu, kde si můžete odpočinout a užít si italskou pohostinnost. Budete ubytováni v pokoji kategorie Standard, kde budete mít k dispozici veškeré vybavení, abyste se zde cítili jako doma. Ráno si pochutnáte na tradiční italské snídani s výbornou kávou a sklenkou pomerančového džusu a pak už si budete užívat romantický pobyt uprostřed klidné přírody nebo rodinné dobrodružství a návštěvu nedalekých zábavních parků. Jemné šumění listí za oknem a uklidňující zvuky přírody vás večer ukolébají v pohodlných postelích do klidného spánku.

Objevte historické Bergamo a jeho nádherné okolí
Bergamo je obklopeno úchvatnou přírodou, kde můžete poznávat místní gastronomickou a vinařskou tradici a užít si degustační prohlídky. Bergamské kopce jsou ideálním místem pro pěší turistiku, cyklistiku nebo jen pro příjemné procházky pod širým nebem. Majestátné horské vrcholy, mírná údolí a zelené louky vybízejí k relaxačním procházkám, zatímco malebné řeky a jezera vytvářejí klidnou kulisu. Samotné Bergamo vás okouzlí svým historickým starým městem, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Objevujete nádherná zákoutí, křivolaké uličky a romantickou atmosféru. Prozkoumejte s rodinou místní zábavní parky nebo jezero Iseo s křišťálovou vodou.

Jedinečné památky a nakupování v Miláně
Projděte se po historické nákupní pasáži Galleria Vittoria Emanuela II.,která je v Miláně turistickým cílem číslo jedna. Pasáž se nachází přímo v centru Milána a spojuje náměstí před operou La Scala s Piazza del Duomo, kde najdete hlavní dominantu města, katedrálu Duomo. Ta patří k největším gotickým kostelům světa a je největší katedrálou v Itálii, Chcete-li zažít autentické nákupy, navštivte pestré pouliční trhy, jako je Mercato di Via Papiniano nebo Mercato di Porta Genova, kde můžete objevit místní pochoutky a ručně vyráběné suvenýry. Ať už se jedná o luxusní nákupy, nebo o lovení výhodných nabídek – v Miláně najdete vše, po čem vaše nákupní srdce touží.

Lombardie, srdce severní Itálie
Tato rozmanitá oblast září jako drahocenný klenot mezi horskými štíty a zelenými loukami a láká návštěvníky svými malebnými jezery, úchvatnými Alpami a pulzujícími městy. Od módního Milána, až po malebné venkovské vinice, starobylá městečka a úchvatné výhledy na jezero Lago di Garda, Lombardie přináší nekonečné objevy pro každého cestovatele.