Hotel Victory Therme Erding, Německo ⭐️⭐️⭐️⭐️

Exkluzivní přístup do světa termálních lázní
Začněte svůj den lahodnou snídaní v přístavní restauraci a pak si už jen užívejte Therme Erding, největší termální lázně na světě. Jako hosté hotelu Victory si můžete užít vstup do termálních lázní půl hodiny před jejich oficiálním otevřením.

Užijte si fascinující kombinaci krásného prostředí termálních lázní a zdraví prospěšné termální vody. Bavorský kamenný borový salon, finská kelo sauna, islandská gejzírová sauna, keltský Stonehenge a římská kultura koupání – návštěva Therme Erding je dokonalým relaxačním zážitkem. Tak se ponořte do tyrkysově zbarvené vody obklopené skutečnými palmami nebo si vychutnejte koktejl v baru u bazénu. Pro ty odvážnější je tu k dispozici svět skluzavek Galaxy s 27 tobogány.

Přenocování v "kajutě na jachtě"
V hotelu Victory budete ubytováni v hotelu v pokoji dýchajícím námořní atmosférou, který vypadá jako opravdová kajuta na jachtě. Je vybaven veškerým moderním vybavením, které vám zajistí klidný spánek, jako jsou pohodlné postele, klimatizace, připojení k internetu a vlastní koupelna. Chcete se probudit s pocitem, že jste na luxusní jachtě? Tak to je možné právě zde.

Jedinečné kulinářské zážitky
Kromě přístavní restaurace, kde se podávají vynikající snídaně, vás na kulinářskou cestu kolem světa zve restaurace Empire. A pro ty, kteří chtějí večer zakončit stylově, bar Kaleidoskop nabízí nejen originální koktejly, ale take bezkonkurenční atmosféru.