King's Inn Hotel Alkmaar Amsterdam Holandsko ⭐️⭐️⭐️

King's Inn Hotel se skvělou polohou v srdci Alkmaaru jen pár kroků od známého sýrového trhu
Romantický King's Inn Hotel leží přímo u vodního kanálu v centru Alkmaaru a skládá se ze dvou budov. V jedné části je klidný hotel s útulnými pokoji a druhá slouží jako hostel pro mladé turisty s mezinárodní atmosférou. Vy budete ubytováni v hotelové části v individuálně zařízeném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. Svůj den začnete lahodnou snídaní formou bufetu. Holandské kulinářské speciality můžete ochutnat během dne také v hotelové restauraci. V hotelu si za poplatek můžete zapůjčit šlapadla, se kterými se můžete projíždět po romantických vodních kanálech, které křižují město.

Alkmaar - putování za sýry, tulipány a větrnými mlýny
Jednou z hlavních atrakcí Alkmaaru, ale i celého Holandska, jsou proslulé sýrové trhy na náměstí Waagplein, jejichž tradice přetrvává již od středověku. Prodejci ve stylových krojích s barevnými slamáčky pobíhají s nosítky naloženými sýry a vytváří pro diváky velkolepou podívanou. Sýry se váží na historické dvojramenné váze a následně prodávají nákupčím, kteří pak sýry vyváží do celého světa. Celé náměstí lemují stánky a obchůdky se sýry, rybami, pivem, ale také s květinami či tradičními dřeváky. Své chuťové pohárky zde můžete potěšit na každém kroku, ve starobylých uličkách najdete spoustu stylových kaváren a cukráren. Určitě si nesmíte nechat ujít typicky holandský pokrm – obalenou křupavou rybu s lehkou krémovou omáčkou, slanečky nebo sladkou vafli. Krásný den můžete strávit také na nedalekých plážích s písečnými dunami, které přímo vybízejí k procházkám a posezení v některé z mnoha místních restaurací. A další den se můžete vydat do nedaleké holandské metropole. Do Amsterdamu se jednoduše dostanete přímým vlakovým spojením a vlaky z Alkmaaru odjíždí každých 15 minut.

Amsterdam svým návštěvníkům přináší ohňostroj zážitků
Rozsáhlý městský systém kanálů vás zve na plavbu městem, během níž můžete toto neobyčejné město prozkoumat pohodlným a zároveň tím nejexkluzivnějším způsobem. Ať už v malém člunu s elektrickým pohonem, na šlapadle nebo na okouzlujícím stylovém člunu, plavba po kanálu s kouzelnou kulisou Amsterdamu je absolutní nutností. Díky své atmosféře je Amsterdam dokonalým městem pro návštěvu plnou zážitků. Na vašem seznamu by neměla chybět návštěva slavného Van Goghova muzea, prohlídka historického domu Anny Frankové a prohlídka domu Gassan Diamonds, kde vás seznámí s průběhem zpracování surových diamantů. Vychutnejte si kávu v některé z mnoha kaváren nebo coffee shopu a nahlédněte do zajímavých butiků a obchůdků. Seženete zde úplně vše – od zajímavých kousků od začínajících návrhářů a zajímavých kousků z druhé ruky, přes vynikající sýry a další lahůdky až po knihy o umění. Začněte svůj nezapomenutelný výlet do Amsterdamu plánovat hned teď.

Pro tento hotel momentálně nenabízíme žádné poukazy.