Pannonia Tower Hotel Parndorf, Rakousko ⭐️⭐️⭐️⭐️

Zkombinujte pobyt v elegantně vybaveném hotelu s nákupním turné extra třídy! Pokud si chcete během své zasloužené dovolené užít tu správnou pohodu, jste tady na správném místě. Dech beroucí výhled na okolí hotelu si vychutnáte z Tower Lounge, kde zapomenete na starosti všedního dne. Prostorné pokoje Vám nabízí pohodlné postele, manuálně nastavitelnou klimatizaci, satelitní TV a minibar. Návštěva sauny udělá skvělou tečku za vzrušujícím dnem plném zážitků.

Jen pár kroků od hotelu se nachází McArthurGlen Designer Outlet a Fashion Outlet Parndorf, které Vás zvou na výhodné nákupy a skutečný zážitek z nakupování. Ve 160 obchodech naleznete vše, po čem srdce touží. Navíc v hotelu získáte 10% slevu na nákupy ve vybraných obchodech. 

U nedalekého Neziderského jezera zažijete pohodovou dovolenou. Na své si přijdou i sportovci – můžete zde plachtit, surfovat, pouštět draka nebo se věnovat pěší turistice. Okolí jezera je rájem cyklistů díky rozvinuté síti cyklotras. Díky mnoha termálním lázním, jezerům i aquaparkům naleznete v okolí Parndorfu spoustu možností ke koupání. Dlouhé večery přímo vybízí k posezení na terase některé z mnohých restaurací u sklenky dobrého místního vína.

Pro tento hotel momentálně nenabízíme žádné poukazy.