Park hotel Morris Nový Bor ⭐️⭐️⭐️⭐️

Moderní Park hotel Morris uprostřed romantického parku
Park hotel Morris Nový Bor se nachází uprostřed rozlehlého parku v klidné části Nového Boru. Budete ubytovaní v příjemně zařízeném dvoulůžkovém pokoji výhledem do parku nebo na klidnou vilovou čtvrť. Dopřejte si dokonalý odpočinek a každý den si užijte zdarma dvouhodinový pobyt v hotelovém wellness centru s vířivkou, saunou a relaxační zónou. Pro maximální relaxaci si navíc můžete vybrat z velkého množství masáží a dalších procedur (za poplatek). V elegantním prostředí hotelové restaurace Atrium okusíte vynikající gastronomii. Kromě každodenní snídaně si dopřejete také jednu večeři zdarma, která je pro vás již zahrnuta v ceně balíčku. Během dne zde můžete ochutnat typické české nebo italské speciality a kochat se přitom fantastickými výhledy do upraveného parku.

Nový Bor – město sklářů nedaleko Českého Švýcarska
Nový Bor je malebné městečko obklopené krásnou krajinou a je známé především díky své dlouhé sklářské tradici. Je domovem mnoha skláren a dílen, kde návštěvníci mohou pozorovat místní skláře při práci a zakoupit si ručně vyráběné skleněné výrobky. Pouhých 300 m od hotelu se nachází Sklářské muzeum, které nabízí zajímavé expozice týkající se českého sklářského umění. Projděte se romantickým městečkem, navštivte náměstí s nádhernými renesančními stavbami a dopřejte si něco dobrého na zub v některé z místních restaurací a kaváren.

I okolí Nového Boru je plné zajímavých míst, které stojí za návštěvu. Nádherné přírodní scenérie Českého Švýcarska, které se nachází nedaleko města, nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky a možnost výletů po pěších trasách plných skalních útvarů a malebných koutů. Navštivte i nedaleký renesanční zámek Lemberk, který se nachází na kopci asi 8 kilometrů od Nového Boru a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Milovníci historie by se zase neměli nechat ujít návštěvu zříceniny hradu Tolštejn, která se nachází kousek za městem.