Pytloun City Boutique Hotel ⭐️⭐️⭐️⭐️

Pytloun City Boutique Hotel: prvotřídní hotel v centru Liberce
Hotel vás hned při vstupu okouzlí svým moderním vybavením a designovými prvky. Budete ubytovaní v elegantně zařízeném pokoji s pohodlnými lůžky, nezávislou klimatizací, LED osvětlením, satelitní TV a koupelnou s kvalitní hotelovou kosmetikou a fénem. Na pokoji si můžete kdykoliv připravit kávu nebo čaj. Snídaně s bohatým výběrem pro vás bude připravena v hotelové restauraci, odkud se můžete kochat výhledem na Liberec i okolní horská panoramata. Budete moci vybírat ze sladkého, slaného, teplého i studeného bufetu. Můžete si dát také cereálie, jogurt s müsli nebo croissant. Během odpoledne pro vás bude v hotelovém lobby baru připraveno drobné občerstvení tapas, které můžete ochutnat zdarma. Těšit se můžete také na luxusní večeři v restauraci Zlatý Kohout, která se specializuje výhradně na prvotřídní a vždy čerstvé suroviny. Nachází se v Pytloun Grand Hotelu Imperial pouhých 10 min. chůze od hotelu. K relaxaci vám bude během pobytu sloužit hotelový bar, kde si vychutnáte vychlazený drink, nebo Masážní studio s bohatou nabídku relaxačních thajských masáží. Vyzkoušíte si antistresová thajská masáž zad, šíje a hlavy, která je už zahrnutá v ceně našeho balíčku. K hotelu patří také hlídané kryté parkoviště (za poplatek).

Zábava a relaxace v Liberci a okolí
Liberec je město obklopené krásnými horami a na své si zde přijdou jak milovníci aktivní dovolené, tak i rodiny s dětmi nebo senioři. Lyžaři si oblíbili moderní lyžařské středisko Skiareál Ještěd, kde je k dispozici několik sedačkových lanovek a kabinová lanovka. Areál je během celého roku oblíbeným cílem milovníků turistiky, cykloturistiky i adrenalinu. Horský hotel Ještěd s vysílačem se tyčí nad Libercem na stejnojmenném hřebenu a je dobře viditelný i z velké dálky. Pokud se vám nebude chtít nahoru vydat po svých, můžete se tam dostat i nejstarší kabinovou lanovkou v Česku. Nahoře si můžete půjčit terénní koloběžky, se kterými se pak spustíte dolů z kopce.

Při prohlídce města vaši pozornost určitě upoutá nejkrásnější novorenesanční budova ve městě – liberecká radnice a vzácné hrázděné domy. Rodiny s dětmi si určitě nenechají ujít prohlídku nejstarší zoo v Česku, která je známá hlavně svým chovem vzácných bílých tygrů. Za návštěvu stojí také zábavně naučné centrum iQPARK s interaktivními exponáty, krytý DinoPark v OC Plaza Liberec, Centrum Babylon s aquaparkem a lunaparkem nebo volnočasový EkoPark, který spojuje pobyt v přírodě, aktivní odpočinek a relaxaci. Liberec je moderní město, které nabízí mnoho atraktivních turistických cílů. Zarezervujte si tedy svůj pobyt už nyní a přijeďte si odpočinout do Jizerek.