Quality Hotel San Martino, Itálie ⭐️⭐️⭐️ Superior

Italská Lombardie, Garbagnate Monastero, jezera Como a Lecco
Quality Hotel San Martino je ideálním výchozím bodem pro objevování italského regionu Lombardie. Hotel se nachází v krásném městečku Garbagnate Monastero s přímým napojením na rychlostní silnici SS36, díky které se snadno a rychle dostanete nejen do okolních městeček, ale také do větších měst jako je Miláno, Bergamo a Varese v Itálii nebo Lugano ve Švýcarsku. Nejkrásnější přírodní atrakcí v tomto regionu je třetí největší italské jezero Como a jezero Lecco, na kterých můžete podniknout výlet lodí nebo si v některé z mnoha restaurací na břehu dát výborný oběd. Mezi těmito jezery leží nejen městečko Garbagnate Monastero, ale také spoustu dalších měst a vesnic, které Vás okouzlí svým půvabem, který si dodnes zachovaly. 

Milán – město módy a jeho okolí
Celý svět zná Milánský týden módy, který se v tomto pulsujícím městě koná dvakrát do roka. Milán je také právem nazýván Mekkou módy, pro každého milovníka exkluzivní módy se zde něco najde. V samém srdci Milána stojí působivý Milánský dóm – jedna z největších gotických katedrál na světě a největší v Itálii. Milovníci opery si určitě nenechají ujít návštěvu jedné z nejslavnějších světových oper La Scaly. Milovníci umění mohou zase obdivovat nespočet cenných obrazů, soch a fresek, které se nachází v milánských kostelech, muzeích a palácích. 

Skvěle hodnocený Quality Hotel San Martino 
Quality Hotel San Martino byl otevřen v roce 2010 a najdete ho v malé vesnici Garbagnate Monastero v předhůří italských Alp nedaleko Milána. Budete ubytovaní v moderním dvoulůžkovém pokoji s klimatizací, koupelnou se sprchou a WC, balkonem a satelitní TV. V koupelně budete mít k dispozici kvalitní hotelovou kosmetiku a své cennosti si můžete uzamknout do trezoru. Svůj den plný zážitků začnete v hotelové restauraci bohatou snídaní formou bufetu. Během dne zde můžete ochutnat vynikající místní i mezinárodní pokrmy. Hotelová recepce je Vám k dispozici 24 hodin denně a nabízí službu buzení po telefonu a praní prádla. Užijte si skvělé služby Quality Hotel San Martino, který od svých hostů získal 100% doporučení.