Ringhotel Loews Merkur Norimberk, Německo ⭐️⭐️⭐️⭐️

Ringhotel Loew‘s Merkur s top polohou v centru Norimberku
Tento hotel je díky své poloze v centru města ideálním výchozím bodem pro návštěvu Norimberku: malebné staré město, historická čtvrť Burgviertel, proslulé městské hradby a pěší zóna s mnoha obchody se nachází pouhých pár minut chůze od hotelu. Poloha hotelu je výhodná také z hlediska jeho dostupnosti – hotel se nachází nedaleko hlavního nádraží, metra na letiště nebo tramvaje do centra města. Budete ubytováni v komfortním pokoji s pohodlnými lůžky a bezplatným připojením k internetu.
Svůj den začněte vydatnou snídaní v hotelové restauraci, kde si můžete dát něco na zub i kdykoliv během dne. V rámci Animod poukazu získáte 20% slevu na veškerou konzumaci v hotelu, tak se nechte okouzlit franckou kuchyní! Doporučujeme zejména místní speciality jako jsou třeba proslulé norimberské pečené klobásy. Po dni plném zážitků v historickém Norimberku si v hotelu dopřejete dokonalou relaxaci. Užijte si bazén s protiproudem, saunu, infračervenou kabinu nebo si dopřejte masáž na vodním lůžku Medi-stream.

Norimberk: malebné historické město, které vás okouzlí
V Norimberku na vás bude na každém kroku dýchat historie. Naleznete zde mnoho zajímavých míst, díky kterým v tomto městě nezažijete žádnou nudu. Jedním z nejznámějších symbolů města je Nürnberger Burg, impozantní hrad na kopci, který vládne panoramatu města a zároveň nabízí uchvacující pohled na celé město a jeho okolí. V řemeslnické čtvrti hned naproti hlavnímu nádraží se můžete řemeslníkům dívat přes rameno při práci a zakoupit suvenýry jako třeba plechové hračky nebo vánoční ozdoby, a samozřejmě i ochutnat skvělý norimberský perník. A poté třeba i proslulé norimberské grilované klobásky. Při procházce historickým centrem města můžete objevovat nejen úzké uličky lemované historickými budovami, ale i krásnou středověkou obytnou zástavbu nebo hlavní náměstí Hauptmarkt s nádhernou gotickou kašnou a radnicí. Toto úžasné město spojuje historii, kulturu, a moderní inovace do jedinečného zážitku pro každého návštěvníka. Norimberk je bezpochyby jednou z nejvýznamnějších evropských destinací plných památek a fascinujících příběhů.