Spa Resort Libverda - Hotel Nový Dům ⭐️⭐️⭐️

Lázně Libverda a Jizerské hory – relaxace s výhledem na fantastická horská panoramata
Lázně Libverda se nachází v údolí na severu Jizerských hor, jen pár kroků od hranic s Polskem a Německem a asi 25 km od Liberce. Léčebné minerální prameny hydrogenuhličitanového typu zde byly objeveny již na konci 16. století a od té doby se Lázně Libverda staly magnetem pro všechny, kdo hledají relaxaci. Klidné prostředí a blízkost přírody jsou navíc pro odpočinek jako stvořené.
Turisté a cyklisté mají v Jizerských horách k dispozici mnoho dobře značených tras, ze kterých
mohou obdivovat nádherné výhledy. V zimě se Jizerské hory mění na oblíbené lyžařské středisko s mnoha sjezdovkami různé obtížnosti. Na hřebenech Jizerských hor se navíc nacházejí ty nejkrásnější vyhlášené běžkařské stopy. Jizerská magistrála nabízí síť cca 150 km upravovaných běžeckých tratí protínající rozlehlé pláně.

Dopřejte si nekonečný relax a odpočinek ve Spa Resortu Libverda
Užijte si nádherná horské panorama Jizerských hor daleko od stresu každodenního života. Spa Resort Libverda nabízí širokou škálu léčebných a wellness služeb. Relaxujte v bazénu nebo ve vířivce, nechte se hýčkat různými masážemi nebo relaxujte během kosmetických procedur. Váš balíček zahrnuje 15minutovou oxygenoterapii a pokud si rezervujete 5denní pobyt, součástí je i královská aromatická koupel. Během svého pobytu budete ubytování v útulném dvoulůžkovém pokoji hotelu Nový Dům a pochutnáte si na polopenzi s bohatou snídaní a večeří formou bufetu s regionálními specialitami.  V 8. patře hotelu si z vyhlídkové terasy můžete vychutnat působivý výhled na Jizerské hory a na horu Smrk. Hotel Vám nabízí také posilovnu, minigolfové hřiště a wellness centrum s bazénem, ​​saunou a vířivkou.

Pro tento hotel momentálně nenabízíme žádné poukazy.