Sun Palace Spa & Wellness ⭐️⭐️⭐️⭐️

Luxusní hotel Sun Palace Spa & Wellness se skvělou polohou v centru
Váš hotel Sun Palace Spa & Wellness se nachází na nejlepším místě v Mariánských Lázních, jen pár kroků od Zpívající fontány a kolonády v samotném centru lázní. Budete ubytovaní v komfortním dvoulůžkovém pokoji, kde se královsky vyspíte v pohodlných postelích. K dispozici zde budete mít klimatizaci, kterou si můžete sami nastavit, TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor, telefon, bezplatné připojení k internetu a koupelnu s hotelovou kosmetikou a fénem.
Nechte se během svého odpočinkového pobytu v Mariánkách hýčkat od hlavy až k patě: během svého pobytu můžete zdarma využívat hotelové wellness centrum s bazénem, ​​saunou a relaxační zónou. Pokud se budete chtít zregenerovat na 100 %, můžete si navíc přikoupit různé blahodárné lázeňské procedury.
Každé ráno pro vás bude v honosné hotelové restauraci přichystaná vynikající snídaně formou bufetu s bohatým výběrem. Večer si v rámci polopenze pochutnáte na pokrmech tradiční české kuchyně. Vyberete si z několika druhů předkrmů, hlavních chodů i příloh, k dispozici bude také salátový bufet a sladkou tečku si zvolíte z nabídky domácích dezertů. Šálek dobré kávy, sklenku vína nebo dortík si můžete vychutnat v elegantním lobby baru. Dopřejte si dokonalý relax ve známých českých lázních.

Mariánské Lázně: ráj pro tělo i duši
Pobyt v Mariánské Lázně je skutečným zážitkem: noblesní architektura, upravené lázeňské parky a léčivé prameny. To je ideální kombinace, když se chcete zbavit stresu! Od roku 2021 je krása a jedinečnost Mariánských Lázní oficiálně potvrzena také organizací UNESCO: Mariánské Lázně nyní patří mezi jedenáct výjimečných lázeňských měst ze sedmi zemí, které v rámci mezinárodní nominace „Slavná lázeňská města Evropy“ získalo zápis na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.
Nenechte si ujít procházku po romantické lázeňské kolonádě a zaposlouchejte se do libých tónů Zpívající fontány. Ochutnejte zdejší léčivé prameny a teplé lázeňské oplatky nebo si poslechněte živou hudbu v některé z mnoha moderních i tradičních kaváren. Za návštěvu stojí také unikátní Boheminium Park. Tento čtvrtý největší evropský park miniatur je zasazen v krásné přírodě na okraji města a nachází se zde propracované miniatury slavných českých hradů a zámků a mnoha dalších stavebních a technických památek z celé České republiky.

Pro tento hotel momentálně nenabízíme žádné poukazy.