Zámecký hotel Maxmilian ⭐️⭐️⭐️⭐️

Dopřejte si královské ubytování nedaleko od Prahy! 4* zámecký hotel Maxmilian Lifestyle Resort se nachází v areálu zámku Loučeň v původně úřednickém domě, který od roku 2003 slouží jako zámecký hotel. Ubytujte se v jednom z komfortně zařízených pokojů a podlehněte kouzlu knížecích časů na místě, kde ráno slyšíte zpěv ptáků a večer uléháte, zatímco za okny šumí koruny staletých stromů.

Zámek Loučeň je romantickou barokní památkou s původními interiéry. Obklopuje ho rozlehlý anglický park, který před nedávnem obohatil jeden celoevropský unikát – soubor 11 labyrintů a bludišť. Zámek nabízí prohlídky s kostýmovanou postavou, speciální dětské prohlídky, ale i pikniky v zámeckém parku a zámecké slavnosti pořádané vždy první sobotu v měsíci.

Objevte malebnou přírodu Kokořínska plnou pískovcových skal, překrásných jezírek a tajemných roklí. Na Kokořínsku si můžete odpočinout od starostí všedního života, vydat se do nitra přírody po nádherných turistických trasách, a nebo vyrazit na kole po různých cyklostezkách.

Toužíte po návštěvě velkoměsta? Praha je vzdálena jen necelou hodinu cesty autem. Umění, kultura a nákupy – neexistuje nic, co byste v Praze nemohli podniknout.