Maďarsko se stalo stále populárnější destinací pro cestovatele, a to zejména díky svým bohatým kulturním a historickým dědictvím, ale také díky termálním lázním a krásné přírodě. Pokud se chystáte na dovolenou do této středoevropské země, máte mnoho možností, jak si ji užít.

Jedním z nejvýznamnějších míst k návštěvě v Maďarsku je bezpochyby jeho hlavní město Budapešť. Město láká návštěvníky na své nádherné historické budovy, jako je například královský palác na hradě Buda, ale také na moderní architekturu a bohatou kulturní scénu.


Prozkoumejte skryté klenoty Budapešti

Prozkoumejte skryté klenoty Budapešti

Rybářská bašta, Budínský hrad, budova parlamentu. Pokud jste tato lákadla Budapeště viděli už několikrát a toužíte po něčem jiném, nebo jen dáváte přednost méně turisticky známým lokalitám, hlavní město Maďarska vám má co nabídnout. Přečtěte si našich 5 tipů na místa, která v klasických průvodcích nenajdete, ale budete z nich nadšení.


Maďarsko Buapešť

Objevte kouzlo Maďarska - cestování plné kultury, historie a relaxace

Vydáte-li se na cestu do Maďarska, můžete se těšit na zážitky plné historie, kultury a relaxace. Tato středoevropská země nabízí návštěvníkům nádherné památky, bohatou gastronomickou scénu, termální lázně, ale také krásnou přírodu a mnoho dalšího. Přečtěte si náš článek a nechte se inspirovat prozkoumáním kouzel Maďarska.