Shoproku 2017
Domů / Doporučujeme
 • Top poloha nedaleko zámku Belveder a hlavního nádraží
 • Pobyt v moderně zařízeném dvoulůžkovém pokoji
 • Bohatá snídaně formou bufetu 
 • Zdarma Sky-TV na pokoji
 • Zdarma připojení k internetu
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný.
 • Poukaz není možné využít během svátků a velkých akcí.
 • Místní daň je možné uhradit přímo v hotelu.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy. Při rezervaci udejte číslo poukazu.
   

B&B Hotel Wien v centru rakouského hlavního města
Tento moderní hotel vás uchvátí svou centrální polohou nedaleko hlavního nádraží ve Vídni, což Vám hned na začátku pobytu zaručí hladký příjezd. Nic vám potom už nebude bránit v pohodlné prohlídce města, protože pěšky nebo hromadnou dopravou se dostanete ke všem známým památkám v historickém centru.  B&B Hotel Wien svým hostům nabízí moderně zařízené dvoulůžkové pokoje se Sky-TV, klimatizací a vlastní koupelnou včetně fénu. Váš den ve Vídni nemůže začít lépe – po probuzení si vychutnáte lahodnou snídaní a potom už můžete vyrazit na pestrou prohlídku této evropské metropole. Pokud přijedete autem, můžete jej za poplatek zaparkovat v nedaleké garáži.

Městský život, kultura, volný čas... Vídeň má hodně co nabídnout
Vídeň se svými nesčetnými kulturními a historickými památkami stojí vždy za návštěvu. Ať již chcete poznávat kulturu, jídlo, noční život nebo si užít nákupy či navštívit divadlo nebo operu – ve Vídni si můžete splnit každé přání! Zde jsou jen některé návrhy z široké škály možností, kam se v rakouské metropoli podívat. V Hofburgu najdete soukromé komnaty císaře Františka Josefa I. a jeho slavné ženy Sissi a také jedinečnou klenotnici. Milovníci koní se mohou těšit na španělskou jezdeckou školu a muzeum lipicánů. Na náměstí Hoher Markt si můžete prohlédnout orloj, poté projít bludištěm úzkých uliček historického starého města a dostat se až ke Stephansdomu, 850 let staré dominantě města. K procházkám a nákupům láká také ulice Am Graben s barokním morovým sloupem nebo slavná ulice Kärntner Straße s mnoha luxusními obchody a příjemnými kavárnami. Navštívit můžete také tržiště Naschmarkt, které bude zážitkem pro Vaše smysly. A rozhodně si nesmíte nechat ujít vynikající Sachr dort.

Mapa a adresa

B&B Hotel Wien-Hbf
 
Adresa

 Bloch-Bauer-Promenade 5 1100 Vídeň

www  https://hotel-bb.at/hotel/wien-hbf-de/